Гороскоп на 8 жовтня: кому загрожує зрада, а кому не слід позичати гроші

Овен

Потрібно уникати конфліктів. У будь-якій суперечці або дискусії будьте ввічливі, холоднокровні та вислуховуйте доводи співрозмовників. Так буде більше шансів домогтися потрібного результату. Є ризик травм, проявляйте обережність.

Лев

Найпродуктивнішою та найсприятливішою буде перша половина дня. Потім можуть зрадити люди, яким ви довіряєте. Будьте обережні з тими, хто з усіх сил намагається завоювати вашу симпатію. Зірки радять розраховувати лише на свої сили.

Стрілець

Інтуїція – найкращий помічник в цей день. За порадою варто звертатися лише до тих людей, яким беззастережно довіряєте. Несприятливий день для подорожей або поїздок. Найкращий вибір – залишитися вдома та присвятити час сім’ї.

Телець

Не поспішайте діяти, спочатку потрібно уважно проаналізувати ситуацію. Можливе отримання допомоги від людини, на яку ви не розраховували.

Діва

Будьте поблажливі до людей, щоб уникнути конфліктів. Можуть з’явитися люди з минулого і зробити цікаву пропозицію. Є ризик поганого самопочуття, можуть загостритися хронічні захворювання.

Козеріг

Дуже проблемний день. Всі будуть втручатися у ваші справи, але ви зможете подолати неприємності, якщо будете реально дивитися на речі. Не варто ризикувати і робити необдумані вчинки. Хороший день для оновлення або очищення у всіх життєвих сферах.

Рак

Можливі знайомства з новими людьми, для яких ви станете не лише другом, але і наставником. Якщо відчуєте нездужання, краще сходіть до лікаря. Слідкуйте за своїм харчуванням.

Скорпіон

Скорпіони будуть душею будь-якої компанії, їхня комунікабельність буде підкорювати серця. Відмінний день для роботи, навчання та інших справ, що вимагають роздумів. Якщо є можливість, проведіть день з друзями і близькими.

Риби

Не давайте гроші в борг, найімовірніше їх вам не повернуть. В цілому день буде вдалим в плані фінансів. Буде шанс укласти вигідну угоду. Позитивні емоції та перебування на свіжому повітрі заповнять ваш енергетичний баланс.

Водолій

Аби знайти вихід із ситуації, доведеться поламати голову. День підходить для початку творчого проекту. Не контактуйте в цей день з людьми, які вам неприємні: вони можуть нашкодити.

Близнюки

Нікому і нічого не обіцяйте, адже стримати слово буде дуже складно. У другій половині дня чекайте на прибуток. До слова, гроші будуть якраз до речі.

Терези

У цей день оточуючі проявлять свій егоїзм. Колеги не будуть враховувати ваші інтереси, а близькі думатимуть про себе і свої справи. Будьте терплячі, не ображайтеся. Їхня поведінка – тимчасове явище.

Більше новин – у нашому телеграм-каналі.

«Укрпошта» випустить марку з підірваним Кримським мостом

8 жовтня: такий сьогодні день!

Погода у Запоріжжі та області на 8 жовтня