Готуємось до найгіршого: Путін може змусити Лукашенка вторгнутися в Україну

Якщо Путін «дожме» Лукашенка, то Україна повинна бути готова до найгіршего сценарію, бо білоруська армія може розпочати наступ на північні чи західні області України.

Про це в інтерв’ю «Телеграфу» сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін.

 «Білорусь – це молодша сестричка Росії. Білоруська влада вже надала свою територію і для транзиту військ, і для ракетно-артилерійських обстрілів, і для лікування поранених, і навіть для вивезення награбованого Росією. За всіма законами війни Білорусь уже давно приєдналася до військової агресії. Білоруський диктатор всіляко уникає активнішого втягування в російську війну проти України, але нам не треба заспокоювати себе, що йому це вдаватиметься нескінченно. Виходити з найгірших сценаріїв», — сказав заступник міністра внутрішніх справ.

Ми є в Телеграмі – долучайтесь.

Крім того, він додав, що Україна організує сотні додаткових блокпостів, посилює інженерне обладнання оборони Києва та Київської області, а також інших суміжних з Білоруссю областей. Також поліція проводить операції з виявлення колаборантів серед місцевих мешканців.

 «На Чернігівщині, якою пройшли сотні танків та бронемашин противника… Навіть там, де бачили розстріли місцевого населення, зґвалтування, пограбування, перебувають люди, які готові виправдати російську агресію. Які закликають до діалогу із російською владою. Ще й активно розповсюджують свої погляди серед односельців. Ми знайшли вже не одну схованку, ймовірно, підготовлену за участю місцевого населення», — пояснив Єнін.

Читайте також:

У Бердянську та Мелітополі готують «референдуми»: дають гроші та гуманітарку

Армія нелюдів: в Енергодарі окупанти розміщують ракетні установки в житлових кварталах

У німецькому Мюнхені осквернили могилу Степана Бандери, – ФОТО