Опалення у Запоріжжі може не бути: відповідь міської влади

Запоріжжя вже розпочало підготовку до нового опалювального сезону. Зрозуміло, що він буде, певно, найскладнішим в історії, тому які саме кроки планує здійснити міська влада для його більш-менш вдалого проходження?

На це питання відповів секретар міської ради Анатолій Куртєв. Він зазначив, що мерія готується до всіх варіантів розвитку подій, в тому числі й такому, коли опалення у Запоріжжі може не бути взагалі.

– Зрозуміло, що за таких обставин більша частина людей буде евакуйована, але частина містян залишиться у Запоріжжі. На цей випадок розгорнемо спеціальні централізовані пункти обігріву на базі територіальних інформаційних центрів, лікарень, комунальних установ, а також об’єктів, які знаходяться на балансі фонду Держмайна.

Опалюватися ці приміщення будуть за рахунок альтернативних джерел енергії. На сьогодні вже є домовленість з Агентством США по міжнародному розвитку про надання Запоріжжю 24-х мобільних котелень, які ми плануємо використати для опалення медичних закладів.

Окрім того, продовжуємо отримувати від партнерів автономні генератори. Також у якості централізованих пунктів обігріву будуть використані школи, які мають вугільні котельні, – зазначив Анатолій Куртєв.

Ми є у телеграм-каналі, долучайтеся!