Чому друзі Путіна не включені до «конфіскаційного» списку РНБО?

Голова правління громадської організації «Центр протидії корупції» Віталій Шабунін вважає, що Офіс президента вводить в оману українське суспільство в питання конфіскації майна громадян РФ.

Про це він заявив на своїй сторінці у фейсбуці.

– В Україні є активи путінських олігархів на мільярди доларів. Щоб їх забрати, потрібно зробити два прості кроки: 1) РНБО вносить цих олігархів до санкційного списку (2-10 днів). 2) Мін’юст йде з позовом в антикорсуд, який конфісковує їх майно (20-30 днів). Усе – майно працює на армію.

Зеленський заявив, що РНБО наклало санкції на 606 рускіх. Так от серед них – ЖОДНОГО путінського олігарха з активами в Україні. Якби там був Дерипаска, ми могли би конфіскувати в нього найбільший в Європі завод кольорової металургії – Миколаївський глиноземний.

Якби там був Фрідман, ми могли би конфіскувати в нього «Альфа-банк». Якби там був Ротенберг, ми могли би конфіскувати в нього один із найбільших ТРЦ України – «Ocean Plaza». Але за 7 місяців війни РНБО не спромоглося включити цих (та купу інших) путінських олігархів до санкційного списку, – каже Шабунін.

Ми є у телеграм-каналі, долучайтеся!

РФ не вистачить коштів, аби компенсувати загибель своїх солдат, – ДОКУМЕНТ

ЄС може трохи «схуднути»: Угорщина вкрай знахабніла

Окупанти та зрадники біжать з Луганщини. Місце у списку коштує $100 тисяч

ЗСУ «затрофеїли» вороже озброєння: тепер у нас є свій «Зоопарк»!

Бойовики «ЛНР» розхотіли воювати: хоч розстрілюйте – ВІДЕО