Вірус безпліддя: підступні «англосакси» планують скоротити населення РФ утричі

Через свої недолугість та імперські замашки у цивілізованому світі представникам РФ уже не подають руки. Але ще не фініш: невдовзі ці діячі взагалі нароблять і нарозказують такого, що окрім огиди ніяких інших емоцій не викликатимуть.

Колишній депутат Госдури РФ Григорій Куранов у лекції для російських школярів і студентів («молодці», готують наступні покоління!) знатно «навалив» про теорію «золотого мільярда». Згідно з якою «англосакси», тобто США, Великобританія й їх прибічники будь-що прагнуть скоротити населення планети.

– Вчені на Заході порахували, що для оптимального життя на Землі потрібно до 1 млрд жителів. З них 200 млн повинні жити як еліта, а 800 млн – для обслуги. Крім штучних епідемій, закликають скорочувати населення планети одностатевими шлюбами. А після ковіда буде запущений вірус безпліддя, – фантазує Куранов.

За його словами, на Росії наразі живе 150 млн людей, а мета Заходу – скоротити цю цифру втричі. Залишки населення будуть видобувати корисні копалини і працювати на шкідливому виробництві.

Розумієте, в чому справа: вони й так сьогодні надривають здоров’я саме на таких роботах. Відповідно, самі й «скоротяться». Можливо, на Заході справді такі думки присутні – нехай. Проте навіщо бруднити руки «вірусом безпліддя», якщо РФ сама з цим прекрасно впорається?

Ми є у телеграм-каналі, долучайтеся!

Окупанти перекидають техніку з Маріуполя до Бердянська

Влада розглядає можливість повної зупинки Запорізької АЕС  

У Мелітополі підірвали штаб «єдіной росії»

ЗСУ врятували Запоріжжя від ракетного удару. Малу Токмачку – не вберегли…