Невгамовні “мрійники”: влада планує втричі збільшити ВВП України

За великим рахунком, нам не звикати до того, що можновладці живуть у світі фантазій. Але одна справа, якби вони розкатували губи у своєму колі, так ні – намагаються «заразити» цими мріями простих громадян.

Так, перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко заявила, що влада має на меті збільшити рівень ВВП на душу населення з 4,5 тис. до 12 тис. доларів. Для цього потрібно працювати над розвитком малого та середнього підприємництва, а також збільшувати обсяги експорту товарів із доданою вартістю (їх доля у загальному обсязі наразі становить 25%).

Чесно кажучи, більшість українців на собі ніколи не відчувала, що ВВП на кожного в країні складає аж 4,5 тисячі у.о. Власне, навряд чи відчує зміни, коли той (припустимо) зросте майже втричі. Ну, не звикли ми до того, аби жити хоч трохи краще.

А загалом незрозуміло, з чого б це такі грандіозні плани на тлі того, що зараз відбувається з вітчизняною економікою. Падіння ВВП до кінця 2022 року очікується на рівні 33%, у 2023-му нам обіцяють інфляцію до 30% і долар по 50 гривень. Що це у влади: оптимізм на межі фолу чи бажання замулити громадянам очі черговими популістськими обіцянками?

Ми є у телеграм-каналі, долучайтеся!

Паспорт РФ – не показник: «нових» росіян окупанти не випускають з України

Путін наказав олігархам створити армії найманців для війни в Україні

«В активному пошуку»: ватажок «ДНР» Пушилін хутко зник

ЗСУ звільнили з 5 днів більше території, ніж РФ захопила з квітня

В Україні пенсії збільшать аж на 300 гривень: кому пощастить?