+38 098 399 56 09
info@lm.org.ua
Надіслати запит

При самостійному пошуку роботи...

 УЧАСНИКАМ МСПЗ-ISP НАДАЄТЬСЯ ПІДТРИМКА:

 

       При пошуку роботи через посередника...

 УЧАСНИКАМ МСПЗ-ISP НАДАЄТЬСЯ ПІДТРИМКА:

Співпрацюючи з Міжнародною організацією праці та Міжнародною конфедерацією профспілок у вирішенні питань, пов'язаних із захистом прав українських трудових мігрантів, Федерація приєдналася до мережі профспілкових структур Європейської конфедерації профспілок – UnionMigrantNet (консультаційно-контактні пункти підтримки мігрантів) та пропонує громадянам України нові можливості щодо запобігання та мінімізації негативним явищам, пов’язаним з виконання трудових обов’язків на іноземних ринках праці.  

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ МЗС ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ ЗДІЙСНИТИ ПОДОРОЖІ ЗА КОРДОН

https://mfa.gov.ua/news/rekomendaciyi-gromadyanam-ukrayini-yaki-planuyut-zdijsniti-podorozhi-za-kordon  


 

До відома!!!

Господарська діяльність посередників, рекрутерів, агентств зайнятості, які надають послуги зі сприяння у працевлаштуванні за кордоном, відповідно до вимог законодавства України підлягає ліцензуванню.

Ліцензіат (посередник, рекрутер, агентство зайнятості) зобов’язаний провадити діяльність з посередництва у працевлаштуванні за кордоном у межах укладеного з іноземним суб’єктом господарювання зовнішньоекономічних договорів (контрактів) про надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, відповідно до заявок, замовлень іноземного роботодавця щодо вільних робочих місць (вакансій), Обов'язковим додатком до договору (контракту) є проект трудового договору, завірений іноземним роботодавцем.

Заборонено пропонувати трудовим мігрантам сприяння у їх працевлаштуванні за кордоном за видами діяльності, що заборонені або за які передбачено відповідальність згідно із законодавством України, держави працевлаштування чи міжнародними нормами.

Надання послуг трудовим мігрантам здійснюється після укладення з ліцензіатом договору про надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном. До укладення зазначеного договору ліцензіат безоплатно надає завірену ним достовірну інформацію про умови праці та умови проживання у державі працевлаштування.

Ліцензіат повинен перевіряти наявність у трудових мігрантів документи, що підтверджують їх кваліфікацію, необхідну для виконання відповідних робіт або надання послуг згідно з міжнародними нормами та/або вимогами законодавства держави працевлаштування;

Ліцензіати не мають права отримувати від трудових мігрантів, яким надані такі послуги, плату до підписання акта наданих послуг.

Трудовому мігранту перед від’їздом до держави працевлаштування посередником, рекруте ром, агентством зайнятості видається проект трудового договору (контракту), завірений іноземним роботодавцем, який викладається українською мовою та однією чи більше мовами, що використовуються в державі перебування, і містить зобов’язання, які бере на себе іноземний роботодавець, зокрема щодо:

Ліцензіат повинен мати власний веб-сайт та надавати трудовим мігрантам, яким надано послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, інформацію з питань правового і соціального захисту та про механізм добровільної участі в загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні в Україні.

16 червня 2020 року Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект №2365 “Про захист трудових мігрантів та боротьбу з шахрайством у працевлаштуванні за кордон”, яким пропонується заборонити посередникам, рекрутерам, агентствам зайнятості стягнення з громадян будь-яких гонорарів, комісійних та інших винагород, за посередництво у працевлаштуванні за кордоном.

Законопроект №2365:  http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67255

 

Стати учасником МСПЗ-ISP

Приєднатися

 

отримати ID-номер

 

 

Ваша безпека!  –  Якщо бажаєте дізнатися про умови легального працевлаштування за кордоном – Ми проінформуємо вас!

Ваша захищеність!  –  Якщо виникли питання або потрапили в кризову ситуацію – Ми допоможемо вирішити вашу проблему!

Ваше майбутнє!  –  Якщо повернулись в Україну – Ми допоможемо вам ефективно використати свій досвід на Батьківщині!

 

© 2020 International Trade Union Protection System. All rights reserved.
×

Запит з сайту

Введіть Ваші ПІБ

Неверный ввод

Введіть коректну електронну адресу