Ваш гороскоп на 8 грудня: кому не варто «світити» грошима, а хто ризикує посваритися з рідними

Гороскоп на 8 грудня для Овнів

Від роботи сьогодні пуття не буде: оскільки навіть старі справи бажано відкласти на інший – більш сприятливий час, займіться упорядкуванням документів – як професійної, так і особистої якості.

Гороскоп на 8 грудня для Тельців

Спілкування з оточенням може принести багато неприємних сюрпризів, тому день бажано провести на самоті, займаючись приємними справами – наприклад, своїм хобі.

Гороскоп на 8 грудня для Близнюків

Намагаючись відновити справедливість – принаймні так, як ви це розумієте, пам’ятайте про те, що погляд однієї людини може бути одностороннім, бажано подивитися на ситуацію з іншого боку.

Гороскоп на 8 грудня для Раків

Вам, на відміну від представників інших знаків зодіаку, не варто закриватися у своїй «мушлі»: навпаки, зірки рекомендують вам вийти у люди та поспілкуватися з оточенням – просто так, без корисливої мети.

Гороскоп на 8 грудня для Левів

Не варто «засвічувати» в людних місцях великі суми грошей, якщо, звичайно, ви не хочете залишитися без них: сьогодні обережність необхідна, як ніколи, тому дослухайтеся до поради зірок.

Гороскоп на 8 грудня для Дів

З лінощами, які стануть супутниками вашого життя на весь день, можна не боротися – однаково особливих успіхів не варто очікувати навіть у побутових та домашніх справах, а про професійні і говорити не варто.

Гороскоп на 8 грудня для Терезів

Небажано збирати родичів на сімейне чаювання, навіть якщо для нього є вагома нагода: спогади про колишні образи можуть перерости в серйозний конфлікт, який надовго зіпсує стосунки.

Гороскоп на 8 грудня для Скорпіонів

Сьогодні вам практично неможливо буде зосередитись – не вдасться взяти під контроль думки, які перескакуватимуть з однієї теми на іншу, тому інтелектуальною працею краще не займатись.

Гороскоп на 8 грудня для Стрільців

Сьогодні вам, як ніколи, необхідно стежити за своїми словами: ви й так не вирізняєтеся особливою тактовністю, а сьогодні у пориві сварки можете наговорити опоненту того, про що згодом пошкодуєте.

Гороскоп на 8 грудня для Козерогів

Сьогоднішній день зірки рекомендують провести на самоті, не спілкуючись ні з ким із оточення, включаючи близьких людей: ви не зможете ігнорувати чужу агресію, а отже, потрапите у неприємну історію.

Гороскоп на 8 грудня для Водоліїв

Ваш сьогоднішній настрій покаже, наскільки чиста і безхмарна ваша душа: якщо він буде добрим, значить, ваше сумління нічим не обтяжене, ну а якщо поганим, виходить, вам є над чим замислитися.

Гороскоп на 8 грудня для Риб

Вибираючи лінію поведінки, не варто орієнтуватися на громадську думку: керуйтеся лише своїми бажаннями та уподобаннями, інакше велика ймовірність образ та розчарувань.

Більше новин – у нашому телеграмі.

На Запоріжжі рятувальники вкотре гасили пожежі після ворожих обстрілів

Виробництво в Україні переведуть на нічний режим?

Ваш гороскоп на 10 грудня: хто може «вбити» конкурентів креативом, а кому час завзято пофантазувати

Погода у Запоріжжі на 10 грудня

10 грудня: такий сьогодні день!

У Запоріжжі бувалий зек скоїв чергове пограбування

В Запоріжжі пенсіонер загинув під час спроби вибратися з ліфту

Ваш гороскоп на 9 грудня: кому не відбитися від стресу, а хто має подолати лінощі заради кар’єри

Погода у Запоріжжі на 9 грудня

9 грудня: такий сьогодні день!

На Запоріжжі знову десятки прильотів, ворог несе суттєві втрати

На Запоріжжі ворог продовжує обстріли мирних громадян і планує мобілізацію населення

У Запоріжжі наркоман поцупив телефон у знайомого

У Запоріжжі внаслідок ДТП загинула жінка

Погода у Запоріжжі на 8 грудня

8 грудня: такий сьогодні день!