Ваш гороскоп на 20 грудня: кому не варто гнатися за двома зайцями, а кому слід ретельно вивчати документи

Гороскоп на 20 грудня – Овен

Запальність, яка властива вам у будь-які інші дні, сьогодні зросте в рази, тож бажано якомога менше спілкуватися з оточенням – непотрібні вам конфлікти можуть виникнути з нічого.

Гороскоп на 20 грудня – Телець

Будь-який серйозний проєкт, за який ви візьметеся сьогодні, свідомо приречений на невдачу, тож краще займіться доведенням до ладу справ, які давно перебувають у роботі, але досі не завершені.

Гороскоп на 20 грудня Близнюки

Будь-яку вільну хвилину зірки рекомендують присвячувати відпочинку: навіть півгодини, проведені в найближчому парку, матимуть на вас такий терапевтичний вплив, ніби ви побували в санаторії.

Гороскоп на 20 грудня Рак

Зірки відпустять енергії з надлишком, але розпорядитися нею треба ощадливо: витративши максимальну її кількість у першій половині дня, вже по обіді ви залишитеся без сил.

Гороскоп на 20 грудня Лев

Ділові та бізнес-питання необхідно вирішувати обережно: є небезпека зробити невірний крок, який призведе до серйозних наслідків, тому краще перестрахуватися, ніж ризикнути й помилитися.

Гороскоп на 20 грудня – Діва

Керівництво або близькі люди можуть вимагати ухвалення важливого рішення, від якого під будь-яким приводом потрібно відмовитися: велика ймовірність помилки, тому перенесіть відповідальний крок на кілька днів.

Гороскоп на 20 грудня Терези

Сьогодні все необхідно робити вчасно, не забігаючи вперед і не плетучись у хвості – інакше ви можете порушити звичний хід речей, що, своєю чергою, призведе до того, що всі плани зруйнуються.

Гороскоп на 20 грудня Скорпіон

Заручниками поганого настрою, який охопить вас цього дня, стануть передусім близькі: оскільки вони, мабуть, нічим перед вами не завинили, намагайтеся стриматися і не ображати їх.

Гороскоп на 20 грудня Стрілець

Якими б справами ви сьогодні не займалися, намагайтеся не хапатися за все одразу: пам’ятайте, що погоня за двома та ще більшою кількістю зайців ще нікого до добра не доводила.

Гороскоп на 20 грудня – Козеріг

Сьогодні поспілкуватися з вами хотітиме дуже велика кількість людей, тому приділити увагу всім, найімовірніше, не вдасться – вибирайте тих співрозмовників, які запропонують важливі теми для розмови.

Гороскоп на 20 грудня Водолій

Не найкращий день для фінансових операцій, хоч би якого масштабу вони були – надто велика ймовірність матеріальних втрат, які виникнуть через помилки або одруки в документах.

Гороскоп на 20 грудня Риби

День категорично невдалий для спілкування з керівництвом, тому бажано не лише не обговорювати з ним свою роботу, а й зовсім не траплятися йому на очі – як-то кажуть, від гріха подалі.

Більше новин – у нашому телеграмі.

У Запоріжжі накрили чималу партію фальсифікату

Мобільний зв’язок у РФ відкотиться у “печерні часи”

Запорізький абразивний комбінат оштрафували на 19 мільйонів

Запорізькі рятувальники знову ліквідували наслідки ворожих обстрілів

Окупанти на Запоріжжі не дозволяють людям евакуюватися

Зеленський особисто вирушить до США за «Патріотами»?

Ваш гороскоп на 21 грудня: кому варто бути уважним до грошей, а хто буде вирішувати справи, пов’язані з житлом

Погода у Запоріжжі на 21 грудня

21 грудня: такий сьогодні день!

Запорізька поліція затримала серійного крадія

У Мелітополі окупанти готуються до «жесту доброї волі»?

Запорізькі рятувальники витягли чоловіка з вогню

На Запоріжжі не вщухають ракетні обстріли, евакуація не проводиться взагалі

У Запоріжжі припинили діяльність чергового підпільного «казино»

Погода у Запоріжжі на 20 грудня

20 грудня: такий сьогодні день!