Гороскоп на 4 жовтня: кому «світить» романтика, а кому звільнення?

Астропрогноз для всіх

Овен

Цей день може принести успіхи в професійній діяльності. Не виключено підвищення по кар’єрних сходах, яке допоможе зміцнити матеріальне становище. Ваші завзятість і працьовитість оцінить начальство і це підвищить ваш авторитет в колективі.

Тілець

У цей день можуть нагадати про себе обіцянки, які ви давали раніше. Виконайте зобов’язання, які на себе взяли, щоб не уславитися ненадійною людиною. У будь-якій ситуації необхідно зберігати спокій і проявляти розсудливість.

 Близнюки

Ви повинні насторожено поставитися до пропозицій оточуючих. Не дозволяйте втягнути себе в авантюру, яка призведе до неприємностей. Не варто бути занадто самовпевненими, розраховуйте свої сили і можливості. Це неоднозначний день, який може стати вдалим або принести проблеми.

Рак

В цей день варто тримати емоції під контролем. Нестриманість може привести до серйозної сварки з рідними, після якої відновити мир буде складно. Проявіть обережність на дорозі і за кермом, відмовтеся від спиртного.

Лев

У першій половині дня може погіршитися самопочуття і це знизить продуктивність роботи. Будь-які поїздки або подорожі краще відкласти, сьогодні це може обернутися неприємностями. Вам посміхнеться удача в грошовому плані, вкладення почнуть приносити дохід.

Діва

Сприятливий день для навчання і отримання знань. Нова інформація засвоюється швидше, і ви зможете застосувати її, вдало скориставшись моментом. Знання, отримані сьогодні, можуть позитивно вплинути на розвиток вашої кар’єри. У другій половині дня вас чекають цікаві знайомства.

Терези

Фокус уваги спрямований на особисту сферу. У відносинах зі своєю другою половинкою не будьте занадто вимогливими і підозрілими. Якщо сумніваєтеся в чомусь кращий спосіб прояснити ситуацію – відверта розмова. Приступаючи до реалізації плану, не пропустіть жодної деталі.

 Скорпіон

У цей день важко буде тримати почуття в узді, і такий емоційний сплеск може тільки нашкодити сімейним відносинам. Періоди щастя можуть змінюватися серйозними сварками. Виносити такий ритм буде складно не тільки вам, але і вашим коханим.

Стрілець

Варто зменшити оберти і не брати на себе занадто багато обов’язків. Колективна робота принесе найкращі результати, спільними зусиллями ви зможете досягти запланованого. Не допускайте грубості в спілкуванні, це принесе вам тільки неприємності.

Козеріг

Варто бути більш поблажливими до слабкостей оточуючих, пригнічуючи своє бажання покритикувати і вказати на недоліки. Сьогодні такий підхід не принесе потрібних результатів, а тільки розсварить вас з людьми. Не провокуйте конфліктні ситуації, особливо з начальством – може дійти до звільнення.

Водолій

Поїздки будуть вдалими. Нові знайомства можуть перерости в романтичну історію, але на серйозне продовження навряд чи можна розраховувати. Будьте стримані у вираженні почуттів і не забувайте про такт.

Риби

Цей день може не виправдати очікувань і принести розчарування. Емоції, які ви будете відчувати, можуть вплинути на самопочуття і підкосити здоров’я. Будьте обережними, в цей день підвищується ймовірність травм. Настрій залишає бажати кращого, проте тримайте емоції під контролем.

Більше новин – у нашому телеграм-каналі.

На Запоріжжі п’яний водій пропонував хабаря поліцейським: може сісти на 4 роки

Сміливі жінки їдуть до Антарктиди – рахувати пінгвінів

Україна може прийняти футбольну першість планети 2030 року?

Відлуння «референдуму»: зрадників у Мелітополі «кинули» на гроші й паспорти

Лукашенко оголошує мобілізацію. Але на «війну» з врожаєм

Штраф за мат у Фейсбуці: це коштує недешево

За рахунок вкраденого українського зерна РФ продовжує фінансування війни