Гороскоп на 26 жовтня: кому можна просити про прибавку, а кому стерегтися харчового отруєння

Овен

У цей день потрібно бути гранично чесними і говорити правду. Обман і маніпуляції можуть обернутися серйозними наслідками. Вони загрожують розбіжностями і приведуть до конфліктів на роботі. Не варто наражати свою репутацію на небезпеку.

Тілець

Цей день стане вдалим для професійної діяльності. Ви зможете поговорити з начальством і обговорити питання кар’єрного зростання і збільшення зарплати. Однак варто розуміти, що з новою посадою часу на особисте життя стане менше.

Близнюки

Сьогодні життєва енергія на піку. Це дозволяє справлятися зі складними завданнями і обов’язками. З’явиться можливість вирішити проблему, яка давно не давала спокою. Зірки на вашому боці і в нових починаннях. У другій половині дня проведіть час з рідними і близькими.

Рак

Варто провести цей день, уповільнивши скажений ритм. Будьте уважні до дрібниць, в них можуть ховатися важливі підказки. Побалуйте себе довгоочікуваною покупкою і зробіть те, чого давно хотіли. Зустрічі з близькими або романтичне побачення подарує багато приємних моментів.

Лев

На користь піде зміна обстановки. Невелика подорож допоможе зарядитися енергією й подарує масу приємних емоцій. Відправляйтеся в поїздку з коханою людиною, це допоможе зміцнити ваш союз. Таке перезавантаження допоможе вирішити професійні питання.

Діва

Середа стане днем спілкування. Ви зможете легко знайти спільну мову як з колегами і діловими партнерами, так і з близькими, заручитися підтримкою впливових людей, який допоможуть вирішити важливі для вас питання. З’явиться шанс налагодити відносини, не виключено, що про себе нагадає людина з минулого.

Терези

Сьогодні належить прийняти важливе рішення, яке відобразиться на майбутньому. Не варто поспішати, обміркуйте кожен крок. Будьте уважні до прохань про допомогу, надайте посильну підтримку. Поважайте точку зору свого співрозмовника і проявляйте терпимість до недоліків.

Скорпіон

Не обійтися без налагодження ділових зв’язків. Належить багато спілкуватися, проте ви зможете переконати партнерів у правильності своєї точки зору. Вам варто використовувати будь-який шанс підвищити свій професійний рівень.

Стрілець

Ваші недоброзичливці можуть влаштувати проблеми на рівному місці. Доведеться вирішувати питання швидко, однак прораховуючи всі можливі наслідки і уникаючи негативних сценаріїв. У цей день варто розраховувати на власні сили, не особливо покладаючись на сторонню допомогу.

Козеріг

Варто уважніше придивитися до оточення. Можливо, деякі люди стали джерелом негативу у вашому житті. Будьте обережні і з романтичними побаченнями, не варто занадто спокушатися новим шанувальником, наміри цієї людини можуть бути не найкращими.

Водолій

Краще від роздумів переходити до активних дій. Вдалий день для нових починань, вас супроводжує успіх. Сприятливий час, щоб продемонструвати свої сильні сторони і ділові якості. Ви зможете залишити своїх суперників далеко позаду.

Риби

Варто приділити більше уваги здоров’ю. Сьогодні підвищується ризик харчових травлень. Уважно стежте за тим, що їсте, не відвідуйте сумнівні місця. Уникайте місць великого скупчення людей і остерігайтеся травм.

Більше новин – у нашому телеграм-каналі.

Російські окупанти вбили вже 154 українських спортсменів та тренерів

Суддя відмовилася декларувати майно: кивнула на… Бога

Декану запорізького вишу світить до 10 років з конфіскацією

Погода у Запоріжжі та області на 22 жовтня

Ситуація незмінна: російські окупанти руйнують домівки мирного населення на Запоріжжі

Погода у Запоріжжі та області на 26 жовтня

26 жовтня: такий сьогодні день!