Гороскоп на 23 жовтня: кому пригадають помилки минулого, а кому варто довіритися інтуїції

Овен

Вимогливість і невдоволення сьогодні можуть відштовхнути від вас оточуючих. Не варто просити більше, ніж вам можуть дати. Зациклюючись на негативі, можете упустити приємні моменти. Тримайте свої плани в секреті.

Тілець

Варто присвятити день вирішенню побутових питань. Тим більше що є такі обов’язки, які ви схильні відкладати до останнього. Не виключено, що старшим родичам знадобиться ваша допомога. Прислухайтеся до підказок інтуїції і не дозволяйте іншим собою маніпулювати.

Близнюки

Вельми напружений день. Постарайтеся з самого ранку скласти чіткий план і дотримуватися його. Тримайте емоції під контролем, не приймайте близько до серця кожну дрібницю. У другій половині дня хобі допоможе відновити запаси енергії.

Рак

Емоційний фон буде нестабільним. Нестриманість може призвести до розбіжностей з близькими людьми, і якщо вчасно не зупинитися, перепалка може перерости в конфлікт. Це може відбитися на ваших відносинах і репутації. У другій половині дня вирушайте на побачення, воно принесе приємні моменти.

Лев

У цей день не доведеться розслабитися. Щоб досягти кар’єрних успіхів і домогтися підвищення, потрібно проявити активність. Ваша ініціатива стане цеглинкою фундаменту професійних успіхів і фінансового благополуччя.

Діва

Сьогодні потрібно довести до кінця розпочате. Сприятливими будуть нові знайомства, які стануть не тільки приємними, але й корисними. Можна також зміцнювати ділові зв’язки. Не відкладайте домашні справи.

Терези

Можна приготуватися до несподіваних приємних змін в житті. Деякі з них будуть відбуватися без вашої участі, однак і вони стануть приводом для радості. Розгляньте цікаві ділові пропозиції: деякі з них можуть розширити ваші горизонти і поліпшити життя.

Скорпіон

Вдалий день. Ваша життєва енергія на високому рівні, і це дозволяє справлятися зі складними завданнями. Про себе нагадають старі друзі, ви чудово проведете час. Під вечір можна очікувати хороших звісток.

Стрілець

Варто уникати сварок і конфліктів. У спілкуванні з близькими обходьте гострі кути і не провокуйте скандалів. Вислухайте точку зору рідних і постарайтеся знайти компроміс. Будьте обережні з грошима, стримайте витрати.

Козеріг

У неділю можуть нагадати про себе помилки минулого. Не варто відмахуватися від рутинної монотонної роботи. Вирішення справ, які відкладали в довгий ящик, допоможе зміцнити фінансове становище і завоювати авторитет. Порада компетентної людини допоможе швидше вирішити проблему.

Водолій

У цей день можна відчути занепад сил і небажання працювати. Краще зменшити оберти і приділити увагу відпочинку. А можна побороти лінь і досягти успіхів у важливому для вас напрямку. В особистому житті вас порадують приємні зміни.

Риби

Сьогодні варто правильно розставити пріоритети і зосередитися на важливому. Не треба розпорошувати сили на кілька справ, займіться однією і постарайтеся вирішити питання. Підказки внутрішнього голосу можуть вказати правильний шлях. Не забудьте подякувати тим, хто надав вам допомогу.

Більше новин – у нашому телеграм-каналі.

Українець у Польщі влаштував на дорозі екстрім-шоу: як його покарали

На дорогах Білорусі вимкнули камери спостереження: що це означає?

Запорізька область – знову під нищівним вогнем окупантів. ЗСУ також не мовчать

Погода у Запоріжжі та області на 23 жовтня

23 жовтня: такий сьогодні день!