Гороскоп на 12 жовтня: «фільтруйте» спілкування і не економте на собі

Овен

Вам може бути важко мислити ясно, тому утримайтеся від серйозних розмов. Овнам не варто йти на компроміс, особливо якщо ви ставите під загрозу своє справжнє «я».

Телець

Ви можете відчути, що закінчуються енергія. Не варто віддавати забагато сил роботі, якщо немає ресурсів. Подбайте про себе, навіть якщо для цього потрібно скасувати всі плани.

Близнюки

Можете відчувати нерішучість і невпевненість. Ви не знаєте, який шлях обрати і яке рішення ухвалити. Зірки радять приєднатися до групи людей і разом рухатися до мети.

Рак

З’являться амбіції в кар’єрі. Ви поміняєте свої професійні плани і знайдете в собі сміливість попросити підвищення. Раки будуть дуже сприйнятливі до того, що відбувається навколо, тому варто фільтрувати спілкування.

Лев

Варто бути обережними з тими людьми, з якими вирішите поділитися секретною або інтимною інформацією. Тримайте певних людей на відстані витягнутої руки, не втрачаючи при цьому стосунки повністю.

Діва

Діви відчуватимуть невпевненість у стосунках з колегами. Якщо не можете зрозуміти їхню енергію, дайте собі час, перш ніж братися разом за довгостроковий проект. Зірки радять відстоювати свої кордони і при цьому не витрачати енергію даремно.

Терези

Вам може стати нудно через щоденну рутину. Життя не повинно рухатися по одній і тій самій траєкторії. Подивіться на все в новому світлі. Будьте готові побачити інший бік людей, які вас оточують, особливо якщо ви пропустили деякі з їхніх менш відомих якостей.

Скорпіон

Ризикуєте ухвалити невірне рішення, навіть якщо зараз воно здається єдиним можливим. Настане ранок і ви пошкодуєте, що не зробили інший вибір. Зірки радять поліпшити якість свого повсякденного життя і не економити на догляді за собою.

Стрілець

Хтось може грубо увірватися у ваш особистий простір і підірвати рівень комфорту і довіри у стосунках. Пам’ятайте: не всім потрібно знати всі подробиці вашого життя. Зосередьтеся на своїх творчих проектах.

Козеріг

Не варто хапатися одразу за кілька завдань, інакше ви ризикуєте втратити щось важливе. Сфокусуйте увагу лише на тому, що насправді має значення. Крім того, потрібно згадати, що ваше життя – не лише робота.

Водолій

Краще не витрачати забагато грошей на розваги. Захочеться висловлювати свою думку і навіть трохи повчати інших. Але робити це варто лише в тому випадку, якщо ви дійсно майстер своєї справи.

Риби

Близькі вимагають від вас забагато. Ці очікування зараз дуже важко виправдати. Будьте реалістичними стосовно того, що ви можете і не можете зробити, оскільки напівправда призведе лише до непотрібної драми. Чекайте на несподіваний прибуток.

Більше новин – у нашому телеграм-каналі.

У Запоріжжі пацієнт-наркоман облив лікаря бензином і погрожував підпалити

Справжні терористи зробили «екстремістськими» Фейсбук та Інстаграм

Ворог не зупиняється: знищення Запоріжжя та області триває

12 жовтня: такий сьогодні день!

Погода у Запоріжжі та області на 12 жовтня