На ніч їсти все ж не варто: це призводить до ожиріння

Дослідження, що провели вчені з США, розкрило, як саме пізній прийом їжі впливає на масу тіла.

За повідомленням Science Alert, було виявлено, що прийом їжі на чотири години пізніше звичайного змінив багато фізіологічних і молекулярних механізми, які сприяють збільшенню ваги.

Дослідники попросили 16 учасників дотримуватися двох різних графіків прийому їжі, кожен протягом шести днів. У 1-й групі люди приймали їжу на початку дня, причому останній прийом був приблизно за шість годин і 40 хвилин до сну. У 2-й учасники пропускали сніданок і замість цього обідали, вечеряли і ще раз вечеряли. Їх останній прийом їжі був за 2,5 години до сну.

За підсумками експерименту в порівнянні з раннім прийомом їжі пізній не тільки посилював суб’єктивне відчуття голоду на наступний день, але збільшував співвідношення гормонів «голоду» в крові – незважаючи на те, що учасники дотримувалися однакової дієти в обох протоколах.

Пізній прийом їжі також призвів до зниження кількості спалених калорій на наступний день. Вчені встановили, що пізній прийом їжі також викликає молекулярні зміни, що сприяють накопиченню жиру.

Більше новин – у нашому телеграм-каналі.

У Запоріжжі чоловік застрелив сусіда – по «синій» темі

Влада обіцяє: дефіциту продуктів не буде. Але і грошей на них – теж

Погода у Запоріжжі та області на 15 жовтня

Родичам запоріжців, загиблих від ракетних ударів, виплатять допомогу на поховання

Бояться ЗСУ: під Мелітополем окупанти розселяються на базах відпочинку

Неймару світять тюремні нари: звинувачують у фінансових махінаціях

Білорусь перейшла на «режимне» положення: у Лукашенка черговий напад