Як обрати стильний букет для нареченої

Весільний декор в магазині Vizzara

Весільні букети – це один із багатьох особистих штрихів, які наречена додає до свого весільного дня, тому варто підійти до питання вибору букету дуже серйозно

На весіллі нареченій дарує букет наречений. Традиція букету сягає своїм корінням у Стародавню Грецію, де наречений мав звичай дарувати своїй нареченій оберемок нових рослин, які символізували родючість. Це також символ незайманості жінки. У деяких культурах прийнято, щоб наречена носила на голові букет, який символізує, що вона вийшла заміж. Потім наречений знімав його з її голови і клав на вершину весільного торта.

Весільні букети – це один із багатьох особистих штрихів, які наречена додає до свого весільного дня.  Вони часто є найдорожчими і можуть бути виготовлені з будь-яких видів квітів.  Букет нареченої зазвичай передають матері нареченої, дарують подрузі чи члену родини як знак, або залишають як прикрасу для прийому.

Набор свадебный Империал

Зазвичай букет нареченої  складається з живих і барвистих квітів, які часто скомпоновані в декоративній манері. Однак на сьогодні в моду увійшло використовувати штучні квіти для букета, також можна додавати різноманітні   елементи, такі як листя, ягоди та трави. Саме тому, на вибір весільного букета впливає не тільки сезон і стиль весілля, а й тенденції в конкретних формах, кольорах і квітковому складі. Якими популярними є весільні букети сезону? В цій статті ми хочемо детальніше розповісти вам про можливі варіанти оформлення букетів.

  • Маленький букет. В тренді мінімалізм і комфорт. І мова йде не тільки про декор для весілля, чи підбір сукні, а й про флористику. Маленький букет допоможе підкреслити зворушливість і витонченість образу, і ви точно не втомитеся тримати його в руках цілий день.
  • Коралова палітра. За версією модних передбачень, «Живий корал» знову повернеться в моду та стане кольором нового року, а це означає, що в новому весільному сезоні нас чекають букети в ніжній та літній кораловій палітрі! Ідеальне доповнення до легкого весілля просто неба.
  • Ефект омбре. Ніжні, акварельні градієнти будуть як ніколи актуальні в цьому році. Такі квіткові переливи, виглядають дуже романтично і вишукано, оквім букета з ефектом омбре ви можите з легкістю обрати сукню з переходом, чи зробити в цьому стилі оформлення залу.
  • Садовий стиль. Пишні бутони, багато зелені і невимушена форма – романтика, яка подобається багатьом нареченим, інтерпретована на сучасний лад.
  • Моно букети. Просто, лаконічно, елегантно – те, що потрібно для сучасного весілля. Пам’ятайте, однак, що такий букет буде визначати вибір решти весільної флористики, однак це не проблема, а навпаки вам буде набагато зручніше створити декор для сукні, весільного столу, чи навіть при виготовленні бокалів ручної роботи https://vizzara.com.ua/uk/dir_svadebnie_bokali/.

880-834.jpg

  • Колосся і трави. У 2022 році вони ідеально впишуться не тільки в стили рустик, або бохо в букетах з польових квітів. Пишні колоски, або пампасна трава різних відтінків чудово виглядають у класичних весільних стилізаціях у поєднанні з трояндами, півоніями та лютиком.
  • Дотик кольору. Продовження актуальної теми мінімалізму, але в більш вишуканій і елегантній інтерпретації. Форма букета пухка, злегка розпатлана, зелений колір практично не використовується. В основі букета білі квіти, доповнені лише невеликою часткою кольору. Якщо садова флористика здається вам занадто пишною, а мінімалізм занадто суворим, то цей варіант для вас.

880-836_3an1-b9.jpg