Плитка у ванну кімнату: робимо інтер’єр вашої мрії

Будь-яка людина час від часу потребує чогось нового, і один із способів втілити задумане в життя – зробити ремонт у власній оселі, нехай навіть невеликий. Наприклад, можна надати «друге дихання» ванній кімнаті, але як це зробити краще?

Один із найбільш дієвих варіантів – купити керамічну плитку для ванної. І зробити це краще у перевіреного поставника, гарний приклад – сайт компанії КерамХолл, що вже понад 20 років є одним з визнаних лідерів ринку в Україні. Особливо в ті моменти, коли йдеться про продукцію вищого ґатунку.

Безмежний асортимент

На плитку для ванної завжди існує величезний попит, тому виробники намагаються втілити у життя максимально можливий спектр дизайну такого ходового товару. Якщо говорити про український ринок, популярністю у нас користується керамічна плитка з Іспанії, Італії, Німеччини, Польщі, але гідно конкурують з ними і вітчизняні компанії. Головне для клієнта – у цьому розмаїтті обрати найбільш вигідний та імпонуючий особисто йому варіант. У КерамХоллі є цілі колекції – вибір дійсно приємно вражає.

Параметри якості

При виборі плитки для ванної слід орієнтуватися на низку властивостей товару. По-перше, якщо мова йде про ванну кімнату, він має бути вологостійким. По-друге, тривким до стирання з плином часу, по-третє, – простим у догляді та гігієнічним. Ну і, звісно, плитка повинна бути вироблена з екологічних матеріалів, які не завдають шкоди здоров’ю людини.

Саме такі вироби ви знайдете у мережі магазинів КерамХолл. Більше того, професійні дизайнери, що працюють у компанії, ретельно вивчають усі сучасні тенденції на ринку, і тому можуть запропонувати клієнтам саме те, чого вони бажають – від кольору до текстури керамічної плитки.

Спробуйте 3Dмоделювання

Звісно, жоден каталог не передасть тієї палітри краси, яку може подарити живе споглядання. Саме для того салони КерамХолл у Києві та Львові пропонують клієнтам таку надсучасну послугу як студія 3D-візуалізації. Вона дозволяє вдосталь проявити фантазію як дизайнеру, так і самому покупцеві: варто лише зануритися у світ моделювання і можна на власні очі оцінити масштаб задуманого задовго до його кінцевої реалізації. Хіба не диво?

Треба зауважити, що основна риса діяльності КерамХолл – особиста та кропітка робота з кожним клієнтом. Тому він може не сумніватися в тому, що:

а) в цій мережі йому запропонують тільки надійний товар високої якості;

б) ніякої продукції вчорашнього дня – лише сучасні тренди;

в) доступна ціна на плитку для ванної;

г) досвідчені консультанти допоможуть зробити дійсно правильний вибір.

Куди ж без акцій?

Звісно, кожен з нас хоче купити щось гарне, але при цьому бодай трошки заощадити. Не проблема: КерамХолл пропонує клієнтам систему істотних знижок не на один-два, а відразу на десятки товарів у лінійці. І зовсім не тому, що вони не затребувані покупцем, неякісні або пошкоджені: така політика компанії.

Замовляйте у кращих!

Якщо ви вирішили замовити керамічну плитку для ванної кімнати, це краще зробити у інтернет-магазині КерамХолл. Скористайтеся допомогою менеджерів, які докладно розкажуть про всі нюанси: телефонуйте або замовте послугу «зворотній дзвінок» на сайті. Покупку можна оформити в режимі онлайн, доставка здійснюється по всій Україні в зручний для клієнта день та час. Гарантуємо: про свій вибір ви не пошкодуєте!