Однією з особливостей людського організму є його періодична властивість «барахлити», і нерідко без видимих на те причин. У той же час своїм здоров’ям нехтувати однозначно не варто, а значить, не можна відкладати і похід до медичного фахівця.

На даний момент найбільш ефективним і затребуваними методами визначення проблем з організмом є магнітно-резонансна томографія та комп’ютерна томографія. Рекомендуємо зробити МРТ та КТ у Києві на базі DC&SCAN – у відділенні променевої діагностики КНП «Дитяча клінічна лікарня №7 Печерського району»: саме тут вам запропонують якісну та доступну діагностику на найсучаснішому обладнанні.

Варто розуміти, що це не приватний центр, де вам можуть запропонувати зробити магнітно-резонансну чи комп’ютерну томографію, так би мовити, нашвидкуруч. Протоколи DC&SCAN регулюються державними установами – відповідно, мета не у більшій кількості обслужених пацієнтів, а у якісному дослідженні їхнього стану та скорішого відновлення здоров’я.

Метод магнітно-резонансної томографії

Він є передовим, безпечним і наразі не має аналогів у точності результатів досліджень у сучасній медицині. По факту установка МРТ – це такий собі великий магніт, що перетворює атоми водню в організмі людини на численні електромагнітні «маяки», завдяки чому вибудовується тривимірна схема внутрішніх органів.

За допомогою МРТ можна досліджувати різні відхилення, серед яких:

а) опорно-руховий апарат, тобто суглоби, м’язи, хребет, в тому числі грижі, а також травми та запальні процеси;

б) процеси дегенеративно-дистрофічного характеру;

в) різноманітні новоутворення;

г) вроджені патології.

Також посередництвом магнітно-резонансної томографії виявляють порушення у центральній нервовій системі, до якої відносяться головний та спинний мозок, порушення мозкового кровообігу – гематоми, інсульти та аневризми. Дозволяє метод МРТ виявляти й пухлини, різноманітні запалення та інфекційні хвороби, викликані травмами зміни у мозку та розсіяний склероз.

Ще одна функція діагностики за допомогою магнітно-резонансної томографії – ретельне дослідження внутрішніх органів людини, включно із органами малого тазу. Завдяки процедурі можна виявити хронічні та гострі запалення, камені у органах та протоках, захворювання видільної та сечостатевої системи, а також онкологію.

Головні переваги МРТ

Завдяки точності досліджень МРТ у Києві давно і цілком справедливо є методом, що допомагає максимально вірно діагностувати ту чи іншу хворобу. Також ця процедура безпечна, адже здійснюється без застосування рентген-випромінювання. Ще один плюс – досліджувану зону можна роздивлятися в різних площинах, що дозволяє визначати не лише сам факт наявності захворювання, але й його стадію.

Крім того, процедура не потребує від пацієнта дотримання якихось специфічних правил на кшталт дієти чи тимчасового припинення вживання медичних препаратів. В середньому МРТ триває від 15 до 90 хвилин у залежності від типу обстеження, а якщо людина страждає на клаустрофобію (все ж таки апарат являє собою замкнений простір), не забороняється знаходження поруч із нею супроводжуючої особи.

Особливості комп’ютерної томографії

На відміну від МРТ і в разі наявності протипоказань до застосування саме такого методу, Комп’ютерна Томографія включає в себе використання рентгенівського випромінювання, яке пропускають крізь себе або затримують людські тканини. Під час процедури (яка зазвичай триває до 15 хвилин) у апарата є можливість зробити безліч знімків дрібних структур розміром до 0,5 мм, що потім будуть наглядні для фахівця у вигляді дво- та тримірної проекції.

КТ дозволяє провести обстеження фактично будь-якого органу чи зони тіла за допомогою введення внутрішньовенного катетеру. Призначається процедура при:

1) забиттях, вивихах, травмах, переломах та інших гострих станах, при цьому ефективно локалізуючи конкретне місце проблеми;

2) розривах внутрішніх органів, черепно-мозкових травмах та гострих запаленнях в організмі;

3) виявленні захворювання легень та грудної клітини, а також онкоскрінінгу, тобто знаходження зосереджень пухлинних вогнищ;

4) необхідності діагностувати проблеми з малим тазом чи органами черевної порожнини.

Професіоналізм та швидкість

Наголошуємо, що обладнання, яке використовується DC&SCAN, є апаратами останнього покоління. Наприклад, для магнітно-резонансної терапії використовується томограф GENERAL ELECTRIC Optima MR 360 1,5T. Він є гарантією того, що обслідування буде проведено за кращими та надійними параметрами.

А оскільки розшифровкою процедури займаються лікарі-рентгенологи з великим досвідом, це майже виключає помилковість діагнозу та пришвидшує його постанову. Отримати результати досліджень пацієнт може вже наступного дня, але в екстрених випадках – буквально за декілька годин.

Оперативність і професіоналізм дозволяють спеціалістам приймати на МРТ і КТ пацієнтів не тільки з Печерського району Києва, правого берега, а й інших районів столиці і навіть регіонів України. Клініка розташована на вул. Професора Підвисоцького, 4б, неподалік від станції метро «Дружба народів».

Наостанок зазначимо: ціни у DC&SCAN на магнітно-резонансу та комп’ютерну томографію – одні з найнижчих у Києві. Тому наші послуги є доступними фактично для всіх категорій населення, незалежно від їх достатку. Також незайвим буде знати, що за статистикою в Україні КТ займає 61%, а МРТ – 39% від загального обсягу досліджень.

Ці процедури дійсно допомагають виявити навіть найскладніші захворювання. Тож в разі виникнення проблем звертайтеся до нас по допомогу, але найголовніше – завжди будьте здорові!

У Запоріжжі горіли кіоск та автомобіль: рятувальники впоралися оперативно

Терор на Запоріжжі триває: окупанти намагаються вщент зруйнувати населені пункти

Януковича «пустили по миру». Чому так довго тягнули?

Ваш гороскоп на 15 грудня: кому можна приймати навіть «дивні» пропозиції, а хто має зав’язати вигідні знайомства

Погода у Запоріжжі на 15 грудня

15 грудня: такий сьогодні день!

Утікач із Херсонського СІЗО переховувався в Запоріжжі: мав сидіти довічно

П’ятим будеш? В Енергодарі – черговий «недомерок»

До виборів ще далеко: буде потрібен «перехідний період»

Купити бензиновий генератор: найкраще співвідношення ціна-якість

Запорізького гауляйтера Балицького викликають на кремлівський “килим”

РФ може завозити «Шахеди» з Ірану морем

Запорізького гауляйтера Балицького викликають на кремлівський “килим”

Шквал ворожого вогню знову накрив Запорізьку область, окупанти несуть численні втрати

В США одностатеві шлюбі дозволили у всіх штатах

Ваш гороскоп на 14 грудня: у кого є ймовірність вляпатися в аферу, а кому не слід боятися «чистого аркушу»

Погода у Запоріжжі на 14 грудня

14 грудня: такий сьогодні день!

Тиснув на чоловічу солідарність: у Запоріжжі рецидивіст «виставив» квартиру

На Запоріжжі у держзраді підозрюють ще чотирьох поліцейських

Андрій Шевченко може очолити збірну Польщі?

Пенсії в Україні сплачуватимуть за рахунок «меценатів»?

Букмекери назвали головного претендента на “золото” ЧМ-2022

У Запоріжжі рятувальники діставали чоловіка з річкового каналу

Окупанти не полишають у спокої Запорізьку область: знову десятки руйнувань