Яка ймовірність вторгнення Білорусі до України – думка Арестовича

Радник глави Офісу президента сказав, що Білорусь із перших днів повномасштабного вторгнення РФ в Україну бере участь у військовій агресії проти нашої держави.

Він зазначив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, що Путін намагається втягнути Лукашенка у війну по максимуму.

“Там є ознаки, схожі на підготовку до мобілізації в Білорусі, виклик резервістів. З одного боку, це може робитись у рамках навчань, з іншого – під виглядом навчань. Ми тримаємо це на щільному контролі. Президент і ми, наші партнери із Заходу”. Президент невипадково вчора звертався до народу Білорусі, сказав, що вас втягують у війну, не робіть цього, подумайте”, – сказав він.

Також Арестович додав, що дії Лукашенка та Путіна, зокрема прямі загрози НАТО, можуть спричинити вкрай різку реакцію Заходу.

“Ми не боїмося. Усі страшні плани білоруської армії зведуть до того, що вони виставлять максимум 10-12-тисячне угруповання… Ну, може, 20 зберуть там… Лукашенко петлятиме до останнього. Він не хоче розпочинати війну”, – запевнив радник ОПУ.

Лукашенко отримує сигнали від Заходу, каже Арестович. Вони гармонійно збігаються з його власними думками щодо цього.

Росія свій хід зробила, вона відрізала собі шляхи у світле майбутнє, а режим Олександра Лукашенка ще не зробив”, – сказав радник ОПУ.

В Минобороны сообщили, что армия Беларуси усиливается возле Украины