Нічний сморід та алергія: запоріжців труїть… непрацюючий завод, – ДЕТАЛІ

На запорізькому заводі напівпровідників ведеться незаконна діяльність – це вдалося виявити завдяки дрону.

Так, минулого тижня по всіх районах Запоріжжя вночі люди відчували страшенний сморід, у багатьох з’явилася алергічна реакція, головний біль тощо. Від жахливого запаху не рятували навіть зачинені вікна.

У Департаменті захисту довкілля ЗОВА заявили, що згідно з моніторингом дослідження атмосферного повітря з 16 по 19 липня зафіксовано перевищення гранично допустимих концентрацій формальдегіду в 1,2 рази.

Як повідомили у мерії Запоріжжя, на сьогодняшній день в місті є кілька підприємств, що продовжують труїти людей. Серед них – завод напівпровідників та Запорізький абразивний комбінат. Завдяки дрону вдалось встановити, що на території «законсервованого» заводу напівпровідників ведеться незаконна діяльність – ночами там спалюють певні речовини. Відповідне звернення до поліції та прокуратури мерія передасть сьогодні, 25 липня.

– Щодо абразивного комбінату, його протиправну діяльність ми теж не залишимо без уваги. Будемо добиватися перевірки підприємства усіма можливими шляхами. І при підтвердженні правопорушень зробимо усе, що від нас залежить у правовому полі, аби притягнути винуватців до відповідальності, – сказав в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв.

У Бердянську та Мелітополі готують «референдуми»: дають гроші та гуманітарку