Нарешті: прокуратура відкрила справи на забруднювачів повітря у Запоріжжі

Мешканці Запоріжжя дочекалися того, що правоохоронні органи почали реально реагувати на підприємства, які нахабно забруднюють атмосферу у місті.

Так, в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв повідомив наступне:

– Обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 241 КК України щодо забруднення повітря абразивним комбінатом та іншими підприємствами міста. На сьогодні правоохоронці Нацполіції вже проводять необхідні слідчі дії.

Окрім того, ми розробили спеціальний алгоритм дій у разі виявлення фактів забруднення повітря, і вже пересвідчились, що він дієвий.

Ми отримали декілька звернень від мешканців Запоріжжя з вказанням конкретних вулиць, на яких ведеться діяльність, що призводить до виникнення такого сильного неприємного запаху. Після цього екологи та юристи міськради здійснили виїзди на місця, вказані у заявах, та провели перевірки.

Зокрема, за зверненням мешканки Шевченківського району було обстежено деякі невеликі підприємства на вул. М. Корищенка. Також був здійснений виїзд на вул. Базову, 10 – за цією адресою знаходиться ТОВ «ПРАЙМ-БІО», яке виробляє альтернативне паливо з лігніну.

На момент відвідування обладнання підприємства не працювало, тож ми будемо і далі стежити за його діяльністю, – зазначив Анатолій Куртєв.

Ми є у телеграм-каналі, долучайтеся!

На Запоріжжі людей морять голодом, поки ті не отримають паспорти РФ

Окупанти не припиняють руйнувати цивільну інфраструктуру на Запоріжжі