ЧП в Запоріжжі: поліція рятувала від самогубства 83-річного дідуся, – ВІДЕО ПОРЯТУНКУ

Патрульні Запоріжжя встигли зберегти життя 83-річному дідусю, який хотів вкоротити собі віку.

Про це повідомляє Патрульна поліція.

Запорізькі ТОРівці врятували 83-річного дідуся, який намагався скоїти самогубство

Близько 8-ї ранку 19 липня на лінію 102 звернулась жінка, яка повідомила, що бачить як у відчиненому вікні 6-го поверху сидить чоловік. Ймовірно, хоче стрибнути донизу.

Подія відбулась в одній із багатоповерхівок на вулиці Європейській. За кілька хвилин на місце прибув екіпаж патрульних роти тактико-оперативного реагування. Інспектори намагалися вмовити дідуся з вулиці, але слова не допомагали: він був налаштований рішуче. ТОРівець Максим Дрожак піднявся до сусідів і через вікно вмовляв старенького відчинити двері, та той не реагував.

Патрульні встановили, що за 83-річним дідусем наглядає племінниця, яка одразу прийшла й відчинила двері квартири. Не вагаючись, Максим наблизився до вікна, схопив дідуся та силою затягнув у кімнату.

Літній чоловік був у розпачі. Розповів про свою хворобу і про те, що не бачить сенсу жити далі, бо не хоче бути нікому тягарем. Надалі старенького передали бригаді швидкої допомоги, яка ушпиталила його.

 

Дякуємо Максиму Дрожаку, Дмитру Пінаєву, Роману Бадло та Сергію Благоторенку за злагоджені й оперативні дії та врятоване життя.

Війна. Яка ситуація склалася на Запорізькому напрямку