15-річна запоріжанка, на лікування якої збирали гроші, померла, – ФОТО

Сумна новина. Сьогодні, 11 серпня, у вінницький лікарні померла 15-річна мешканка Запорізької області Ельвіра Пєскова.

Про це пише «Субота».

Наприкінці 2021 року родина дівчинки просила про допомогу у зборі коштів на лікування дівчинки. Лікарі встановили Ельвірі діагноз — S-подібний сколіоз. Хвороба швидко прогресувала, а сильна деформація хребта спричинила зміщення внутрішніх органів. Дитина щодня відчувала сильний біль.

Для того, щоб повернутися до повноцінного життя, Ельвірі необхідна була операція зі встановлення спеціального імпланту вартістю 167 тисяч гривень. Госпіталізація була призначена на січень 2022 в одну зі столичних клінік. Гроші на лікування переказували всі небайдужі люди.

Про смерть Ельвіри в клініці «Спайнекс» (Вінниця) повідомили місцеве видання. За даними ЗМІ смерть дитини могла статися через лікарську недбалість, бо є багато запитань до лікаря та адміністрації клініки.

Запрошую вас до свого Телеграм-каналу – долучайтесь.

«Вона була неймовірно доброю, людяною та розумною дівчинкою. Любила малювати, обожнювала домашніх тварин та завжди була рада допомогти оточуючим. Дуже багато запитань до лікаря та адміністрації клініки. Ми бажаємо правосуддя, та наполягаємо на розслідуванні. Хочемо надати розголосу цій трагедії».

Своїх не кидають: батьки полоненого окупанта його «поховали» і не хочуть повертати «гробові»

 

 

Хроніки маразму: колаборанти влаштували дебош у лікарні Мелітополя

Верещук повідомила про обов’язкову евакуацію для мешканців Запорізької області

Арестович має намір йти в президенти, – ПРЯМА МОВА, ВІДЕО