Війна: окупанти РФ обстріляли Василівку в Запорізькій області та звинуватили ЗСУ

У Запорізькій області російські війська обстріляли Василівку та звинуватили в цьому Збройні сили України.

Про це повідомляють сили оборони Запорізького краю.

російські військові обстріляли Василівку, та “як завжди, звинуватили в цьому ЗС України. Такі брехливі провокації росіяни проводять завжди, коли здійснюють терористичні обстріли міст та селищ. Для правдивості картинки показують нові нерозірвані боєприпаси, на яких присутні написи українською мовою. В результаті терористичних дій пошкоджені будинки та сільськогосподарські будівлі у західній частині міста. Постраждалих серед людей немає”, – йдеться в повідомленні Сил оборони Запорізького краю.

За їхніми даними, станом на 23:00 28 травня ворожі підрозділи зосереджували основні зусилля на утриманні зайнятих позицій та недопущенні подальшого просування Збройних сил України. Також триває інженерне обладнання позицій.

Росіяни здійснювали вогневе ураження ЗСУ по всій лінії зіткнення, проводили повітряну розвідку з метою виявлення та подавлення елементів системи вогню українських підрозділів, вели контрбатарейну боротьбу. Ворожа авіація діяла поблизу Ольгівського.

Основні сили й засоби ворог продовжує зосереджувати в районах Оріхова, Гуляйполя та Великої Новосілки Донецької області, спостерігається нарощування сил і засобів в районі Василівка – Пологи.

На інших рубежах по лінії розмежування ведуть стримуючі дії.

Росіяни готуються до наступу на Василівку й Оріхів, від обстрілів спалахують пожежі – Запорізька ОВА

Крім цього, росіяни обстрілювали позиції ЗСУ вздовж лінії зіткнення з усього спектру озброєння в районі населених пунктів Оріхів, Времівка, Ольгівське, Залізничне, Комишуваха, Полтавка, Білогір’я, Гуляйполе, Новомиколаївка, Новопіль, Новосілка, Кам’янське, Степове, Гуляйпільське.

В Украине ликвидирован сотрудник пресс-службы Минобороны рф полковник Владимир Иванов

Порошенко снова пытается выехать из Украины. Второй раз за сутки