Війна. Яка ситуація на лінії фронту на Запорізькому напрямку

Секретар міської ради Анатолій Куртєв розповів:

– Запоріжці!

Сьогодні вранці ви чули вибухи. Не хвилюйтеся. Це була робота наших сил протиповітряної оборони, які вдало спрацювали у передмісті Запоріжжя. Дякуємо нашим уважним і професійним воїнам.

Тепер щодо подій на фронті. За інформацією Сил оборони Запорізького краю, на цей час не зафіксовано ніяких даних, які б свідчили про те, що ворог готується найближчим часом наступати в напрямках Запоріжжя, Оріхова та Гуляйполя. Зараз на усіх рубежах ведуться стримуючі дії. На всій лінії зіткнення відбуваються періодичні артилерійські та мінометні обстріли. Зокрема за минулу добу було зафіксовано тридцять один обстріл підрозділів наших військ у Гуляйпільському районі, а також у районі села Кам’янське та деяких населених пунктів Пологівського району та Донецької області.

Як і раніше, противник продовжує концентруватися на утриманні зайнятих територій, вдосконалює інженерне обладнання оборонної лінії та проводить в окремих районах повітряну розвідку.

Також є інформація про те, що на Запорізькому напрямку окупанти продовжують перегруповувати свої сили та засоби. Окремі ворожі підрозділи переміщаються з деяких населених пунктів нашої області до Мелітополя. Окрім того, відомо, що переміщення планує і частина тих окупантів, які знаходяться у Кам’янці-Дніпровській та в Енергодарі.

У свою чергу наші воїни дають ворогу міцну відсіч і успішно нищать його живу силу та техніку. Так протягом минулої доби Сили оборони на Запорізькому напрямку збили ворожий літак і гелікоптер. А ще знищили «Град», два танки, три бойових машини піхоти, ворожий склад боєприпасів, ворожу позицію і спостережний пункт противника. Окрім того, було ліквідовано 13 одиниць особового складу ворога та ще 12 одиниць поранено.

Ночью в Черном море силы ВСУ разгромили буксир флота России