Окупанти благають вивезти їх з України і скаржаться на психічні хвороби і туберкульоз

На Херсонщині бійці ЗСУ активно ліквідовують росіян та звільняють від них наші населені пункти, це неабияк злякало ворожих солдатів.

Про це пише 24 канал.

Окупанти згадали про хвороби

Так, військові “ДНР” зняли відео звернення до Путіна і просять вивезти їх з Херсонщини. Окупанти кажуть, що мають великі проблеми зі здоров’ям, тому не можуть брати участі у бойових діях.

Як повідомив народний депутат України Сергій Хлань, в Херсонській області справді є багато бойовиків так званої “ДНР”, які були чи не найжорстокішими у грабуванні мирних людей. Особливо вони “відзначилися”, де відбирали в українців все, що потрапляло їм на очі.

Тепер, коли ЗСУ пішли у контрнаступ та успішно вибивають ворога з облаштованих позицій, міцністю яких він так хизувався, бойовики так званої “ДНР” усвідомили, що за усі свої вчинки потрібно буде відповідати. Такий розвиток подій їх неабияк налякав.

Коли ЗСУ пішли у контрнаступ, вони згадали про туберкульоз. Хоча він абсолютно не заважав їм грабувати українців. Їх почали ліквідовувати – і вони злякалися і згадали про свої хвороби,– розповів Хлань.

В Польше пьяный гражданин Украины убил беженку