Медведчуку загрожує до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна – ДБР

Слідчі Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування щодо Віктора Медведчука, якого підозрюють у держзраді та порушенні законів та звичаїв війни. Обвинувальний акт щодо нардепа скеровано до суду, повідомили в ДБР.

Медведчук обвинувачується в тому, що спільно з іншим нардепом від ОПЗЖ, а також російськими чиновниками та іншими діячами вчинили замах на розграбування національних цінностей – незаконний видобуток нафти та газу на шельфі Чорного моря в районі тимчасово окупованої території АР Крим.

Також Медведчук допомагав російському керівництву в проведенні підривної діяльності проти України. Зокрема, він збирав інформацію про місця дислокації українських військових, проведення заходів бойової підготовки, а також сприяв залученню українців до реалізації заходів на шкоду державі для дестабілізації суспільно-політичної ситуації.

Тепер Медведчуку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

У СБУ зазначили, що це тільки “перший епізод” справи Медведчука.

Зокрема, це провадження охоплює період з 2015 по 2020 роки, підозрюваним, крім Медведчука, виступає інший нардеп опзж тарас козак.

Путина и Лукашенко оставят без электроники: плотнее «подсаживайтесь» на боярышник