“Припиніть жорстоку війну”: Джилл Байден звернулася до путіна після візиту в Україну

Перша леді США Джилл Байден звернулася до володимира путіна з проханням припинити війну, після візиту в Україну.

Текст колонки Джилл Байден опублікувало видання CNN.

За її словами, після візиту в Україну вона змінилася. Її вразили історії українських жінок, які були змушені тікати від війни, рятуючи своїх дітей. Вона описує українок, як відважних та сильних духом жінок.

“Сльози матерів застигають укуточках їхніх очей, наче вони ледве можуть стримати скорботу. Вони хапають дітей заруки читоркаються їхнього волосся, ніби боячись втратити фізичний зв’язок. Їхні обличчя сміливі, але їхні емоції відбиваються всутулих плечах, в нервозності тіл”, – пише Джилл Байден.

Також її налякали розповіді українок, які побачили всі жахи війни.

“Молода мати, зякою мизустрілися вукраїнському Ужгороді, розповіла, щоколи вона із сім’єю вирушала напошуки їжі, російські солдати розстрілювали черги людей, щочекали нашматок хліба. Ці українські матері були вдячні жителям Румунії таСловаччини за їхню підтримку”, – додала Перша леді США.

Також Джилл Байден розповіла про Олену Зеленську, яка залишила своє сховище та дітей, аби зустрітися із нею.

“Вона не просила вмене ані їжі, ані одягу, ані зброї. Вона попросила мене допомогти їй забезпечити психологічну допомогу всім тим, хто страждає від наслідків безглуздої тажорстокої війни Володимира Путіна. Вона розповіла мені про згвалтування жінок та дітей, а також про багатьох дітей, на очах яких розстрілювали та вбивали людей, спалювали їхні будинки”, – додає дружина президента США.

Останній рядок колонки Джилл Байден – звернення до путіна.

“Пане путін, будь ласка, припиніть цю безглузду та жорстоку війну”, – написала Байден.

В России снова заявили об угрозе прямого конфликта с НАТО и ядерной войне