Ваш гороскоп на 29 грудня: кому краще утриматися від відвертих розмов, а хто може залежати від дрібниць

Гороскоп на 29 грудня – Овен

Важливо діяти згідно з планом, щоб уникнути хаосу і нервозності. Пріоритетність у виконанні завдань полегшить день і допоможе впоратися з труднощами якомога швидше і легше.

Гороскоп на 29 грудня – Телець

День гарного настрою, який не зможуть зіпсувати навіть дрібні негаразди. Натхненність і наповненість сприятимуть досягненню бажаних результатів, день принесе задоволення і радість від скоєних справ.

Гороскоп на 29 грудня – Близнюки

Зірки підготували багато спілкування і, можливо, початок захоплюючих романтичних відносин. Головне – залишатися відкритим і проявляти ініціативу. Однак крім іншого не варто забувати про завдання і плани.

Гороскоп на 29 грудня – Рак

Сприятливий день, щоб відпочити і передати кому-небудь відповідальність. У такий спокійний день можна насолодитися своєю незворушністю – ніщо не зможе вивести з рівноваги. Серйозні розмови краще відкласти на інший день.

Гороскоп на 29 грудня – Лев

День буде плідним і результативним. Всі діалоги і рішення закінчаться позитивно. Виконати завдання допоможе працьовитість і завзятість. Загалом для Левів день пройде гладко.

Гороскоп на 29 грудня – Діва

Старі і звичні механізми більше працювати не будуть – час придумувати нові підходи до роботи і починати застосовувати їх вже зараз. У цей день будь-яка дрібниця може вплинути на хід подій у житті.

Гороскоп на 29 грудня – Терези

Час самітництва: тільки спілкування зі своїм внутрішнім голосом і інтуїцією допоможе приймати правильні рішення, все, що буде виходити ззовні – тільки погіршить стан речей у вашому житті. Важливо не забувати, чого ви навчилися в минулих ситуаціях.

Гороскоп на 29 грудня – Скорпіон

Ви будете кататися на емоційних гойдалках. Аби уникнути катастрофічних наслідків, досить направити всю енергію в русло роботи і зайнятості. Цей день хороший тим, що всі розмови з близькими будуть допомагати налагодити емоційний баланс.

Гороскоп на 29 грудня – Стрілець

Оточення матиме прямий вплив на ваші настрій і рішення. Люди з поганим настроєм зможуть зіпсувати день, тому спілкування з ними краще обмежити. Друга половина дня піднесе сюрприз у вигляді зустрічі.

Гороскоп на 29 грудня – Козеріг

У цей день можна сміливо довіритися Всесвіту і віддати свої плани в його руки. Спостерігайте, як все буде складатися найкращим чином саме для вас. Також в цей день є ризик необдуманих витрат.

Гороскоп на 29 грудня – Водолій

Потрібно вміти прощати і відпускати образи, інакше на ґрунті злості і бажання помсти можна зробити необдумані вчинки, про які потім прийде жаль. Цей день поганий для прийняття важливих рішень.

Гороскоп на 29 грудня – Риби

Вам як ніколи варто бути уважними: є ризик потрапити в руки шахраїв або недобросовісних людей, які скористаються довірливістю і відкритістю. У цей день краще утриматися і не вести відвертих розмов.

Більше новин – у нашому телеграмі.

Податок на зняття готівки: у владі геть подуріли?

Гривня у 2023 році може обвалитися у 2,5 рази?

Футбол РФ передумав “кочувати” до Азії. Але в Європі його також не чекають

Запорізькій громаді повернули земельну ділянку на 50 мільйонів

«Якщо знадобиться, зайдемо на територію РФ», – секретар РНБО Данілов

РФ не може себе захистити: критика Кремля зростає

На Запоріжжі тривають обстріли, у Бердянську ворог готує «вибухові» провокації, в Токмаку посилили репресії

Ваш гороскоп на 30 грудня: кому не вдасться уникнути конфліктів, а хто стане жертвою пліток

Погода у Запоріжжі на 30 грудня

30 грудня: такий сьогодні день!

«Міліціонерам» з Бердянська та Приморська загрожує довічне ув’язнення

У Запоріжжі поліція накрила крупну партію наркотиків

У Маріуполі люди замерзають, п’ють із калюж: смертність значно зросла

МЗС засудило візит на Запорізьку АЕС кремлівського чиновника

Окупанти обстріляли передмістя Запоріжжя, в області ворог несе втрати

Погода у Запоріжжі на 29 грудня

29 грудня: такий сьогодні день!