Ваш гороскоп на 25 січня: на кого чекають нові відносини, а кому доведеться змінювати плани

Гороскоп на 25 січня – Овен

Всі прийняті рішення потрібно добре обміркувати, інакше можна помилитися. Для цього доведеться знайти інформацію з різних джерел, також важливо отримати пораду фахівця. Гороскоп рекомендує записувати всі ідеї і думки, які приходять. Не варто розраховувати на допомогу сторонніх.

Гороскоп на 25 січня – Телець

Середа буде сприятливим в усіх відношеннях днем. Справи будуть вирішуватися швидко і успішно, а ви отримаєте максимум задоволення від роботи. Гороскоп рекомендує приймати пропозиції, що надходять, в їх реалізації допоможуть колеги. У самотніх Тельців можлива доленосна зустріч.

Гороскоп на 25 січня – Близнюки

День не приготував нічого поганого, але і хорошого теж чекати не варто. Якщо на першу половину середи заплановані зустрічі або переговори по роботі, їх варто відвідати. Однак гороскоп не обіцяє позитивного результату. Для вирішення робочих завдань і справ потрібно проявити ділові якості і серйозність.

Гороскоп на 25 січня – Рак

Середа пройде в напрузі, тому потрібно набратися терпіння і постаратися не так гостро реагувати на події. Гороскоп радить не дати емоціям зайняти чільну роль і управляти діями. Потрібно постаратися зберегти самовладання і ясність розуму, інакше помилок не уникнути.

Гороскоп на 25 січня – Лев

День буде дуже сприятливим – справи горітимуть у руках. Все вдасться завершити в строк і без помилок. Гороскоп радить приділити увагу всім, хто намагається налагодити контакт. Так ви знайдете нових ділових партнерів і зможете реалізувати задумане. Ближче до вечора доведеться організовувати захід, але і це вдасться.

Гороскоп на 25 січня – Діва

Середа буде напруженим і нервовим днем. З самого ранку з’являться люди, які спробують вивести вас з рівноваги. Гороскоп радить не звертати уваги на провокаторів, щоб не наробити помилок. Якщо потрібно буде спілкуватися з начальством, краще зберегти спокій і врівноваженість, оперувати тільки фактами.

Гороскоп на 25 січня – Терези

День пройде легко і невимушено, а допомагати в цьому буде інтуїція. Гороскоп радить більше спілкуватися, змінювати теми розмов, направляти їх в потрібне русло. Робочі питання також швидко вирішуватися. Також варто бути більш наполегливими для досягнення власних цілей.

Гороскоп на 25 січня – Скорпіон

Середа буде вдалим днем для знайомств. Ви зможете зачарувати будь-кого. Гороскоп радить використовувати чарівність, щоб завести нові вигідні знайомства. За допомогою нових зв’язків можна отримати допомогу і навіть просунути свої ідеї.

Гороскоп на 25 січня – Стрілець

Доведеться відстоювати інтереси інших людей і вирішувати чужі проблеми. Гороскоп радить проявити винахідливість, креативність, дипломатичність, щоб домогтися потрібного результату. Також доведеться відкласти свої справи.

Гороскоп на 25 січня – Козеріг

Ви зможете проявити свій ораторський талант і вміння переконувати людей, також доведеться виступати на публічних заходах. Доведеться бути в центрі уваги і навіть відправитися в дорогу. Короткі поїздки будуть плідними. Гороскоп рекомендує приділити час рідним, на вас чекають приємні події і звістки.

Гороскоп на 25 січня – Водолій

Сприятливий день, але він буде напруженим і насиченим подіями. Вам доведеться розраховувати на власні сили. Гороскоп радить поставити легко досяжні цілі, щоб був зрозумілий шлях до них. Ви зможете вибрати найбільш короткий. Можливо, що Водолії зможуть зав’язати нові відносини, але не варто до них ставитися серйозно.

Гороскоп на 25 січня – Риби

У середу доведеться працювати і швидко реагувати на події, що відбуваються. Гороскоп радить не упускати нічого, щоб не втратити важливий шанс. Протягом дня можуть з’являтися несподівані справи, які зажадають уваги і змусять змінити плани.

У Запоріжжі суд стягнув із підрядника майже 3 мільйони за тепло

На Запоріжжі ще 6 поліцейських звинуватили у держзраді

На Запоріжжі знову «спека» від ворожих атак, в регіоні ніби помітили військових з Білорусі

Ваш гороскоп на 27 січня: хто має на проґавити важливу людину, а кому слід мовчати й ще раз мовчати

Погода у Запоріжжі на 27 січня

27 січня: такий сьогодні день!

На Запоріжжі чоловіки пограбували підприємство

На Запоріжжі – нова хвиля руйнувань від обстрілів, окупанти прискорюють «паспортизацію»

Ваш гороскоп на 26 січня: кому не варто дозволяти собою маніпулювати, а хто може очікувати на зраду

Погода у Запоріжжі на 26 січня

26 січня: такий сьогодні день!

Кількість нелегальної зброї у Запорізькій області значно збільшилася

У Запоріжжі правопорушник намагався підкупити поліцейського

Мешканець Запоріжжя виростив марихуани на 5 мільйонів

На Запоріжжі підривають зрадників, окупанти «селяться» у школах

Погода у Запоріжжі на 25 січня

25 січня: такий сьогодні день!