Ваш гороскоп на 23 січня: кому потрібна наполегливість із фінансами, а хто працюватиме на результат

Гороскоп на 23 січня – Овен

Не можна опускати руки і відступати від своєї мрії і мети. Якщо допустити таку ситуацію, то потім буде складно повертатися до роботи. Гороскоп радить зануритися з головою в сімейні питання і вирішити те, що давно відкладали.

Гороскоп на 23 січня – Телець

Ви раптом вирішите зайнятися новою справою. У цей день краще приділити час творчим заняттям. Також гороскоп радить проаналізувати свої почуття і емоції, а також виділити недоліки характеру, з якими варто попрацювати. У сімейному колі буде все залежати від настрою.

Гороскоп на 23 січня – Близнюки

Тиждень почнеться з сюрпризів і цікавих подій в особистому житті. Деякі будуть вигідні для вас. Гороскоп радить не занурюватися з головою в побут, а замінити частину справ на заслужений відпочинок. Можна сміливо сходити в театр або кіно, кафе.

Гороскоп на 23 січня – Рак

Понеділок почнеться з неприємних розмов. Навколишні спробують влізти в особистісний простір. Однак гороскоп рекомендує приймати таку ситуацію, як подарунок долі. Завдяки обставинам ви зможете зрозуміти, хто поруч з вами. Нові проекти і справи можна відкласти на потім.

Гороскоп на 23 січня – Лев

У цей день з’явиться підтримка оточуючих, а складна ситуація вирішиться. Цього вдалося досягти завдяки старанням та організаторським здібностям. Також день буде сприятливим для проведення урочистостей. Гороскоп радить приділити більше уваги підготовці до заходу.

Гороскоп на 23 січня – Діва

Не потрібно покладати на понеділок занадто багато надій. Інакше можна взагалі нічого не отримати. Гороскоп радить сконцентруватися на рутині і щоденних справах, а нові ідеї та креативні рішення прийдуть в процесі роботи. Також варто приділити час рідним, які можуть потребувати допомоги.

Гороскоп на 23 січня – Терези

В понеділок будуть рвати і метати, їх терпінню прийде кінець, але винними у всіх гріхах будуть оточуючі. Щоб не спровокувати великий скандал, гороскоп рекомендує мінімізувати спілкування. Краще приділити час внутрішнім пошукам і наведенню порядку в душі, ніж сваритися.

Гороскоп на 23 січня – Скорпіон

Понеділок буде унікальним днем – особливо для тих, хто вирішив почати нове життя. Гороскоп попереджає, що в такі періоди можна зіткнутися з неприємностями. Також з’явиться бажання любити. Зустріч може вплинути на подальші події в житті.

Гороскоп на 23 січня – Стрілець

День мине без особливих ексцесів, але високий ризик бути обдуреним або обманювати оточуючих. Також понеділок принесе зустріч з авторитетною людиною, таким шансом гріх не скористатися для просування своїх ідей. Гороскоп обіцяє, що всі переживання підуть в минуле. Варто проявити наполегливість у вирішенні фінансових питань.

Гороскоп на 23 січня – Козеріг

Доведеться дякувати долі за піднесені подарунки. Гороскоп Козерогам-одинакам обіцяє доленосну зустріч з людиною, на яку ви так чекали і малювали в своїх фантазіях. Також зірки обіцяють вирішення всіх фінансових проблем одномоментно. Будуть несподівані гості.

Гороскоп на 23 січня – Водолій

Початок тижня буде дуже продуктивним. Вам доведеться працювати й виконувати домашні справи. Гороскоп обіцяє гарний настрій і енергійність. Ініціативність ощасливить всіх навколо, оскільки за них буде зроблена вся робота.

Гороскоп на 23 січня – Риби

У понеділок потрібно налагоджувати контакти з колегами по роботі, підвищувати свій авторитет і взагалі працювати на результат. Гороскоп радить зателефонувати людям, з якими давно хотілося зв’язатися. Розмова подарує ту саму впевненість в тому, що вас оточують надійні люди, а ваші зусилля цінуються.

Ваш гороскоп на 26 січня: кому не варто дозволяти собою маніпулювати, а хто може очікувати на зраду

Погода у Запоріжжі на 26 січня

26 січня: такий сьогодні день!

Кількість нелегальної зброї у Запорізькій області значно збільшилася

Мешканець Запоріжжя виростив марихуани на 5 мільйонів

На Запоріжжі підривають зрадників, окупанти «селяться» у школах

Ваш гороскоп на 25 січня: на кого чекають нові відносини, а кому доведеться змінювати плани

Погода у Запоріжжі на 25 січня

25 січня: такий сьогодні день!

Ворог б’є по цивільних на Запоріжжі, а від ЗСУ дістає на горіхи

У Василівці учасники ОЗГ привласнили землю на 330 тисяч

У Запоріжжі затримали крадіїв: винесли з домівки все, що бачили

Ваш гороскоп на 24 січня: хто побачить оточення без «масок», а кому не можна давати гроші в борг

Погода у Запоріжжі на 24 січня

24 січня: такий сьогодні день!

Окупанти стягують сили на Запоріжжі: готуються до наступу?

Погода у Запоріжжі на 23 січня

23 січня: такий сьогодні день!