Ваш гороскоп на 18 січня: кому треба тримати фінанси під контролем, а хто має уникати начальства

Гороскоп на 18 січня – Овен

Найбільш успішними виявляться найменш серйозні й масштабні справи: річ у тім, що сьогодні треба уникати підвищеної важливості, а з ними легко вдасться її знизити.

Гороскоп на 18 січняТелець

Намагайтеся не втручатися в чужі конфлікти – є велика ймовірність того, що це не більше, ніж сімейна сварка: її учасники не лише швидко помиряться, а ще й звинуватить вас у тому, що сталося.

Гороскоп на 18 січня – Близнюки

Старт проєкту, до якого ви готувалися довго, необхідно перенести хоча б на кілька днів, а наразі бажано все ще раз ретельно перевірити: можливо, буде знайдена помилка в розрахунках.

Гороскоп на 18 січня Рак

У пошуках відповіді на важливе життєве запитання зверніться до свого внутрішнього голосу – він вас не підведе, а от з людьми навколо, навіть друзями, краще не ділитися, щоб уникнути витоку інформації.

Гороскоп на 18 січня – Лев

Не варто вирушати в поїздку, навіть якщо ви планували її заздалегідь: найімовірніше, з різних причин вона виявиться невдалою – ви не зможете виконати поставлене перед вами завдання.

Гороскоп на 18 січня – Діва

Велика ймовірність загострення хронічного захворювання: щоб мінімізувати його наслідки, необхідно одразу розпочати призначене лікарем лікування, а ще краще – вжити превентивних заходів.

Гороскоп на 18 січняТерези

Цього дня ви можете зіткнутися з агресією, яка виходитиме від людей у вашому оточенні. Пам’ятайте – слова, які вони вам скажуть, не мають жодного стосунку до вас: це відображення їхніх власних проблем.

Гороскоп на 18 січня – Скорпіон

Зірки рекомендують не виходити з дому взагалі! Якщо ж такої можливості не буде, намагайтеся ніде не затримуватися: зробіть усе, що запланували, і просто одразу вирушайте додому.

Гороскоп на 18 січня – Стрілець

Сьогодні не варто займатися вирішенням професійних питань: користі від такої діяльності однаково не буде, тому краще замінити її клопотами по дому та турботою про свою родину.

Гороскоп на 18 січня – Козеріг

Представники вашого знака, мабуть, єдині, кому сьогодні не лише можна, а й потрібно спілкуватися зі своїм оточенням. Щоправда, необхідно дотриматися однієї умови: розмови треба вести лише у справі.

Гороскоп на 18 січня – Водолій

Сьогодні не бажано витрачати гроші, навіть якщо йтиметься про дійсно необхідне для вас придбання. А для того, щоб уникнути спокуси, краще взагалі не ходити – фінанси вціліють.

Гороскоп на 18 січня Риби

Якщо не вдасться взяти відгул і провести день вдома, будьте на роботі тихими й сумирними – уникайте спілкування з колегами і особливо з керівництвом. Якщо, звісно, не хочете накликати його гнів.

На Запоріжжі злодюги пилять дерева на дрова

У Запоріжжі викрили ще одне «казино» з відвідувачами

Схопилася за ніж через ревнощі: у Запоріжжі трапляється й таке

Окупанти встановили на Запоріжжі “рекорд” за кількістю обстрілів

На Запоріжжі судитимуть варварів, що вбили дитину та жінку

У Запоріжжі молодики-рецидивісти вкрали у пенсіонера телевізор

Ваш гороскоп на 20 січня: кому не варто сходити с дистанції, а кого засмутять близькі

Погода у Запоріжжі на 20 січня

20 січня: такий сьогодні день!

Ваш гороскоп на 19 січня: хто стане лідером думок, а кому слід тримати язика за зубами

Погода у Запоріжжі на 19 січня

19 січня: такий сьогодні день!

На Запоріжжі – нові руйнування після атак окупантів

У Запоріжжі поліція взяла чергового «закладника»: йому 18 років, сісти може на 8

Погода у Запоріжжі на 18 січня

18 січня: такий сьогодні день!