Ваш гороскоп на 12 грудня: кому потрібно «навістити» смітник, а хто стане заручником конфліктів

Гороскоп на 12 грудня Овен

Спілкуватися сьогодні бажано лише з тими людьми, яким ви довіряєте і від яких не очікуєте підступу. Розмови з рештою потрібно максимально обмежити, якщо, звісно, ви не хочете бути втягнутими у скандал.

Гороскоп на 12 грудня – Телець

Незважаючи на початок тижня, день бажано присвятити тому, чим він зазвичай закінчується – прибиранню  будинку та наведенню ладу в шафах і на робочому столі, де на цей час накопичилося багато зайвого.

Гороскоп на 12 грудня – Близнюки

День несприятливий для ділових переговорів, навіть якщо ви запланували їх заздалегідь: сьогодні вам навряд чи вдасться порозумітися з партнерами, а отже, ви піддасте ризику важливу угоду.

Гороскоп на 12 грудня Рак

Не поспішайте з прийняттям важливого рішення, навіть якщо здаватиметься, що час вас підтискає. Сьогодні не найкращий час для визначення своєї подальшої долі – перенесіть цей відповідальний крок хоча б на завтра.

Гороскоп на 12 грудня Лев

Сьогодні необхідно позбавлятися речей, що несуть у собі негативну енергетику – насамперед це стосується подарунків, зроблених неприємними вам людьми: винесіть їх із дому на смітник без жодного жалю.

Гороскоп на 12 грудня Діви

День сприятливий для підбивання життєвих підсумків – моральної властивості: поміркуйте над тим, як складаються ваші стосунки з близькими людьми: можливо, вам до снаги зробити їх кращими.

Гороскоп на 12 грудня Терези

Не варто сліпо дотримуватися порад, які можуть давати люди, що перебувають поруч. Уважно вислухавши їх, запитайте себе, в чому полягає їхній інтерес – чому вони рекомендують вам вчинити так, а не інакше.

Гороскоп на 12 грудня Скорпіон

День сприятливий для того, щоб поставити крапки над «і» у стосунках із близькою людиною. Викликавши її на відверту розмову, ви зможете зрозуміти, в чому причина розбіжностей, що виникли останнім часом.

Гороскоп на 12 грудня – Стрілець

Конфлікти сьогодні виникатимуть повсюдно, а найкращий спосіб їх уникнути – відмовитися від зустрічей будь-якого, зокрема й особистого характеру. Однаково взаємне непорозуміння не дасть вам ні з ким поспілкуватися.

Гороскоп на 12 грудня Козоріг

Знайомства, які можливі цього дня, не принесуть нічого, крім шкоди, тому відмовтеся від них, навіть якщо на перший погляд людина здасться вам привабливою – це оманливе враження.

Гороскоп на 12 грудня Водолій

Важливо дотримуватися почуття міри у всьому, але особливо в питаннях харчування: надлишки в цьому сенсі можуть негативно позначитися на стані вашого здоров’я, а згодом  і на зовнішності.

Гороскоп на 12 грудня Риби

Небажано давати обіцянки, особливо якщо у вас є хоча б найменший сумнів у тому, що ви можете їх виконати. Згодом необачність і легковажність можуть зіграти з вами злий жарт.

Більше новин – у нашому телеграмі.

МРТ і КТ у Києві: професійна допомога за низькою ціною

Букмекери назвали головного претендента на “золото” ЧМ-2022

У Запоріжжі рятувальники діставали чоловіка з річкового каналу

Окупанти не полишають у спокої Запорізьку область: знову десятки руйнувань

ЗСУ готуються почати контрнаступ на Запоріжжі?

Ваш гороскоп на 13 грудня: кому краще не висовуватися з дому, а хто може розраховувати на прихильників

Погода у Запоріжжі на 13 грудня

13 грудня: такий сьогодні день!

На Запоріжжі п’яний водій намагався відкупитися від поліції

Заступився за тещу: у Запоріжжі чоловік вбив пенсіонера

За співпрацю з ворогом у відомого запорізького бізнесмена відібрали нагороди

Пічне опалення у Запорізькому районі ледь не призвело до біди

Українцям пропонують затримуватися на роботі: обіцяють надбавку до пенсії

Запорізький регіон щодня потерпає від ракетних ударів, окупанти намагаються вивести з обігу гривню

З аккордом: у РФ збирають балалайки та баяни для армії

Погода у Запоріжжі на 12 грудня

12 грудня: такий сьогодні день!