Ваш гороскоп на 11 грудня: кому варто відмовитися від спілкування з незнайомцями, а хто має пам’ятати про закон бумеранга

Гороскоп на 11 грудня для Овнів

Поведінка людей, які вас оточують, хоч би якою дивною вона вам здалася, не більше ніж відображення того, що робите і кажете ви самі: придивіться до них уважніше – отримаєте відповіді на важливі запитання.

Гороскоп на 11 грудня для Тельців

Можливо, причина смутку, який долає вас останнім часом, криється у відсутності спілкування з коханою людиною, з якою ви перебуваєте у сварці. Але оскільки в ній винні ви, вам першому і миритися.

Гороскоп на 11 грудня для Близнюків

Щоб позбутися самотності, в якій ви замкнулися останнім часом, частіше виходьте в люди: нові знайомства і спілкування знову пробудять у вас інтерес до життя, що вважався втраченим.

Гороскоп на 11 грудня для Раків

Як би сильно ви не любили наводити лад і затишок у будинку, відверніться від господарських турбот і приділіть час собі: займіться тим, що приносить вам радість, і це стане для вас найкращим відпочинком.

Гороскоп на 11 грудня для Левів

Сни сьогодення не будуть для вас віщими в тому сенсі, який ми вкладаємо в це слово, – вони не відкриють майбутнє, але відповіді на багато важливих запитань дадуть – головне, грамотно їх розшифрувати.

Гороскоп на 11 грудня для Дів

Не варто допускати стосовно близьких вам людей не лише поганих слів, а й негативних думок: все, що ви сьогодні скажете чи подумаєте, дуже швидко повернеться до вас бумерангом.

Гороскоп на 11 грудня для Терезів

Незважаючи на бажання провести день лежачи на дивані, не дозволяйте собі не діяти: звичайно, для вирішення професійних питань цей час не підходить, але чому б не зайнятися своїм будинком?

Гороскоп на 11 грудня для Скорпіонів

Не поспішайте підходити до оцінки подій нинішнього дня зі звичними мірками: життя сповнене сюрпризів – те, що ви звикли вважати негативом, найближчим часом може програтися в позитивному ключі, і навпаки.

Гороскоп на 11 грудня для Стрільців

Негативу, що виходить у цей день від оточення, позбутися допоможе тільки притаманна вам доброзичливість: будь-які злі наміри розіб’ються про неї, як об кам’яну стіну, і розсипляться на порох.

Гороскоп на 11 грудня для Козерогів

Від романтичного побачення – якщо, звичайно, вам дорога людина, з якою ви хочете зустрітися – сьогодні краще відмовитися: будь-яка дрібниця може стати причиною сварки та, як наслідок, розчарування у стосунках.

Гороскоп на 11 грудня для Водоліїв

Будь-яка негативна інформація, отримана сьогодні – особливо це стосується новин – буде прийнята вами занадто близько до серця, а отже, може довести до нервового зриву – абстрагуйтеся від неї.

Гороскоп на 11 грудня для Риб

Сьогодні особливо важливо відмовитися від спілкування з незнайомими людьми, навіть якщо вони лише запитують у вас, як пройти на ту чи ту вулицю: нічого хорошого вам така розмова не обіцяє.

Більше новин – у нашому телеграмі.

За співпрацю з ворогом у відомого запорізького бізнесмена відібрали нагороди

Пічне опалення у Запорізькому районі ледь не призвело до біди

Українцям пропонують затримуватися на роботі: обіцяють надбавку до пенсії

Запорізький регіон щодня потерпає від ракетних ударів, окупанти намагаються вивести з обігу гривню

З аккордом: у РФ збирають балалайки та баяни для армії

Ваш гороскоп на 12 грудня: кому потрібно «навістити» смітник, а хто стане заручником конфліктів

Погода у Запоріжжі на 12 грудня

12 грудня: такий сьогодні день!

На Запоріжжі окупанти знову «мобілізують» населення: як уникнути?

Вигідно, якісно і доречно: елітний алкоголь у тетрапаках – до кожного столу!

Українські біженці почали підіймати європейську економіку

На Заході сподіваються, що відмова України від Криму закінчить війну

«Відтягнувся» після фіаско: Нойер на відпочинку зламав ногу

Окупанти вкривають Запорізьку область вогнем, ЗСУ розбивають противника у Мелітополі

Погода у Запоріжжі на 11 грудня

11 грудня: такий сьогодні день!