Гороскоп на 7 жовтня: оминайте гострі кути та не довіряйте словам

Овен

У цей день треба зберігати спокій і стежити за словами і вчинками. Підвищується ймовірність конфліктів, стриманість і терпимість до недоліків інших допоможе зберегти мир. Ваші слова можуть стати пророчими.

Тілець

Варто проявити гнучкість у відносинах з оточуючими. Не треба гнути свою лінію, пошук компромісу допоможе швидше вирішити питання. Утримайтеся від критики і гострих висловлювань – це допоможе уникнути сварок і образ.

Близнюки

Можете заручитися підтримкою впливових людей. Потрібно використовувати цей момент для просування своїх проєктів. Ваші активність і ініціатива принесуть щедрі плоди, не виключено просування по кар’єрних сходах.

Рак

Емоційний фон сьогодні не радує стабільністю. У будь-якій ситуації варто зберігати спокій і незворушність. У розмовах з близькими намагайтеся обходити гострі кути. Не варто піддаватися спокусам, вони можуть негативно вплинути на ваше майбутнє.

Лев

У цей день не обійтися без дрібних неприємностей і прикрих помилок. Ваша друга половинка своїм вчинком може розчарувати. Однак не варто занадто зациклюватися на цій проблемі, краще обговорити її і розставити все на свої місця.

Діва

Сьогодні варто відганяти від себе негативні і похмурі думки і помічати те хороше, що відбувається навколо. Сприятливий день для зустрічі з близькими людьми і друзями. Позитивний погляд на життя допоможе поліпшити ваші відносини.

Терези

Варто розраховувати тільки на власні сили. Поради оточуючих можуть зіграти з вами поганий жарт, тому прислухайтеся до голосу власного розуму. Протягом дня доведеться вирішувати побутові проблеми. Жінкам варто бути обережнішими зі своїми почуттями.

Скорпіон

У першій половині дня може виникнути напружена ситуація з начальством. Краще тримати емоції в узді. Нестриманість може обернутися серйозними наслідками. Сьогодні потрібно зменшити оберти і провести більше часу з близькими. Не виключені фінансові втрати.

Стрілець

Цей день буде сповнений несподіванок і сюрпризів. Вам варто підготуватися до такого повороту подій. Будьте готові імпровізувати і проявляти кмітливість. З обережністю ставтеся до малознайомих людей і не дуже довіряйте їх словами.

Козеріг

Тримайте емоції під контролем. Запальність і нестриманість можуть зіграти проти вас, навіть якщо ви маєте рацію. Зберігайте спокій і розважливість, це допоможе зберегти відносини.

Водолій

Варто остерігатися травм. У другій половині дня події можуть розвиватися не на вашу користь, тому проявіть стриманість. Під вечір не виключені великі витрати. Будьте обережні з грошима.

Риби

Вдалий день для звернення до вищих організацій. Пропозиції будуть прийняті, ви зможете заручитися підтримкою впливових людей. Сприятливий день для пошуку нової роботи і навіть зміни діяльності.

Більше новин – у нашому телеграм-каналі.

Путіна та Лукашенка посадили на золотий унітаз. Голими й скривавленими

Хто підпалив статуї на острові Пасхи?

Знайшли собі подібних: окупанти облаштували казарму у свинарнику

У Таїланді екс-коп убив 34 людини у дитсадку

7 жовтня: такий сьогодні день!

Погода у Запоріжжі та Запорізькій області на 7 жовтня