Гороскоп на 6 жовтня: кому краще не спілкуватися з незнайомцями, а кому треба йти на побачення

Овен

У цей день треба поменше прислухатися до порад оточуючих і побільше до голосу власного розуму. Це допоможе не тільки уникнути помилок, але й фінансових труднощів. Сьогодні варто утриматися від занять спортом або важкої фізичної праці.

Тілець

Варто озброїтися чарівністю і не забувати про такт при спілкуванні з оточуючими. Не потрібно гнути свою лінію: вислухайте інші точки зору і спробуйте знайти компроміс. Ваш авторитет може підвищитися, якщо не будете занадто впертими. Не виключені грошові надходження.

Близнюки

В цей день вам посміхнеться грошова удача. Не виключені надходження з несподіваних джерел. Від поїздок і подорожей в цей день варто відмовитися. Вони не увінчаються успіхом і можуть обернутися неприємностями.

Рак

Все, про що ви думаєте, може матеріалізуватися. Не варто зациклюватися на негативі. З обережністю ставтеся до незнайомців, які обіцяють золоті гори. Не варто займатися вирішенням фінансових питань.

Лев

Краще провести цей день в колі рідних і близьких. Спілкування з незнайомими людьми уникайте. З’являється шанс проявити свої сильні сторони і просунутися кар’єрними сходами. Приділіть більше уваги своїй другій половинці.

Діва

Емоційний фон буде нестабільним, почуття складно контролювати. Така нестриманість може спровокувати конфліктні ситуації. Несприятливий день для навчання, краще зайнятися творчістю або заняттям до душі.

Терези

Ви зможете вирішити складну проблему або знайти відповідь на питання, яке турбувало довгий час. Підвищуються шанси просунутися по кар’єрних сходах, зможете проявити себе і завоювати повагу колег і начальства. У другій половині дня вирушайте на побачення.

Скорпіон

Не варто стрибати вище голови. Якщо ви не впевнені, що зможете розібратися в якомусь питанні, краще навіть не намагатися. Не виключено, що доведеться вступитись на захист іншої людини, чиї права були порушені.

Стрілець

Варто правильно розраховувати свої можливості і сили, щоб не звалити на свої плечі непосильний тягар обов’язків. Краще тримати свої емоції в узді і стежити за словами, щоб не образити близьких людей і не спровокувати серйозної сварки.

Козеріг

Відкладіть вирішення будь-яких фінансових питань і зосередьтеся на спілкуванні з близькими людьми. Не виключені незаплановані поїздки і зустрічі, які допоможуть вирішити давні проблеми і досягти потрібних результатів.

Водолій

У першій половині дня ви повинні зосередитися на найбільш важливих справах. Ближче до обіду можливі затримки. Не виключені обставини, які змусять змінити плани. Стриманість і тактовність допоможуть уникнути розбіжностей і конфліктів.

Риби

Варто звернути увагу на справи, які відкладалися в довгий ящик. Будьте готові відстоювати свою точку зору і проявляти ініціативу. Тільки так ви зможете вирішити питання на вашу користь. У другій половині дня приділіть більше уваги дітям.

Більше новин – у нашому телеграм-каналі.

Мобілізовані росіяни продають автомати, аби купити їжі

На війні загинув запорізький «кіборг», депутат міськради В’ячеслав Зайцев

У Запоріжжі п’яниця-водій отримав 7 років за вбиту ним дівчинку