Гороскоп на 28 жовтня: кому варто стежити за словами, а кому – розірвати старі зв’язки

Овен

У цей день ви можете відчути лінь і небажання активно включатися в роботу. Не варто занадто напружуватися, але і не діяти не потрібно. Займіться поточними справами, доведіть до кінця завдання, які відкладали. Друзям може знадобитися ваша допомога, не відмовляйте їм у підтримці.

Тілець

Ви в центрі уваги. Сприятливий день для проведення переговорів і укладення угод. Ви зможете переконати партнерів і захопити своїми ідеями. Вашій чарівності противиться складно.

Близнюки

Нестандартний підхід до вирішення проблем і кмітливість допоможуть швидше знайти вихід з ситуації, що склалася. Фантазії немає меж – і сьогодні найвдаліший день для її застосування. Побалуйте рідних приємними сюрпризами і влаштуйте романтичний вечір.

Рак

Вдалий день. Все буде складатися найкращим чином як у професійній, так і в особистій сфері. Ви зможете розраховувати на допомогу і підтримку коханої людини. Почуття розгоряться з новою силою.

Лев

У цей день емоційний фон буде нестабільним. Зберігайте спокій і не вихлюпуйте негатив на рідних. Не дозволяйте ревнощам і підозрілості зіпсувати день. Не варто звинувачувати колег у своїх невдачах. Новини можуть змінити ваше особисте життя.

Діва

Доведеться пройти через труднощі і перешкоди. Однак не дозволяйте обставинам збити вас з наміченої мети. Не опускайте руки: зберігаючи оптимізм, можна отримати бажаний результат. Сьогодні варто переглянути старі зв’язки і розпрощатися з тими, хто гальмує ваш рух вперед.

Терези

Краще пошукати нові шляхи і способи самовираження, застосування своїх талантів. Не виключено, що знайдете можливість зробити хобі ще й прибутковою справою. Можливі грошові надходження, ви зможете задуматися про додаткові джерела доходу.

Скорпіон

Все сказане матиме велику силу. Ваші слова можуть вам як допомогти, так і нашкодити. Не варто проявляти агресію і висловлювати роздратування або невдоволення – вдаючись до обману і брехні, потрібно пам’ятати про серйозні наслідки. Не виключено, що сьогодні вам доведеться ухвалювати швидкі рішення.

Стрілець

У цей день постарайтеся бути уважними до дрібниць і не упускати жодної деталі. У них можуть ховатися важливі підказки. Перш ніж давати обіцянки, варто реально оцінити свої можливості. Не дозволяйте собою маніпулювати.

Козеріг

Можуть відкритися нові шляхи самовираження. Вам треба більше уваги приділити своїм відносинам з коханими. Шукайте можливість, щоб проявити себе і продемонструвати свої кращі якості.

Водолій

Варто провести день на свіжому повітрі, підуть на користь фізичні навантаження. Активність допоможе зміцнити захисні сили організму і підвищити імунний захист. У спілкуванні з оточуючими проявіть терпимість до недоліків оточуючих.

Риби

Не виключено, що захочеться змінити деякі аспекти свого життя. Однак варто приготуватися до того, що вони не будуть даватися легко. Можна відкласти невелику суму на непередбачені витрати, які можуть дати про себе знати.

Більше новин – у нашому телеграм-каналі.

Водна поліція на Запоріжжі врятувала раків на 220 тисяч гривень  

Бубка залишає пост голови НОК. Хто його замінить?

Газ у ЄС дешевшає, а Кремль від нього вже «роздуло»

«Цифровий» ступор: чи переживе Запоріжжя безробіття та безгрошів’я?

На Запоріжжі потрощено десятки будівель, ЗСУ активно «мінусують» окупантів

Повний провал: «Динамо» безславно вилітає з єврокубків

Погода у Запоріжжі та області на 28 жовтня

28 жовтня: такий сьогодні день!