Гороскоп на 21 жовтня: кому «світить» підвищення, а хто ризикує збанкрутіти

Овен

У цей день можете домогтися успіху, відвідавши державні інстанції: наполягти на своєму і отримати бажані документи або послуги. Сприятливим буде і спілкування. Колеги і начальство прислухаються до вашої думки, не бійтеся її висловлювати.

Тілець

Колективна робота принесе найкращі результати. Взаємодопомога і підтримка допоможуть вирішити складні завдання. Радьтеся з коллегами – якщо виникнуть труднощі, це допоможе швидше знайти правильний шлях подолання проблеми.

Близнюки

Варто розглянути цікаві пропозиції. Не виключено, що одне з них зможе значно зміцнити ваше фінансове становище. Начальство відзначить ваші досягнення, можливе підвищення. Сприятливий день для вирішення проблем в особистому житті.

Рак

Варто бути обережними з грошима, не виключені фінансові втрати. Не потрібно носити з собою великі суми або цінні речі. Не найкращий день для укладення договорів та угод. Проявіть стриманість у спілкуванні з діловими партнерами.

Лев

У другій половині дня все буде складатися найкращим чином. Ваші труди почнуть приносити плоди, отримаєте заслужену нагороду. Не виключені грошові надходження або премії. Вчинки близьких або друзів можуть розчарувати.

Діва

Варто уважніше придивитися до свого оточення. Можливо, є люди, які плетуть інтриги і поширюють плітки за вашою спиною. Будьте гранично обережні при роботі з документацією, допущені помилки можуть мати серйозні наслідки.

Терези

Краще звернути увагу на справи, які відкладали в довгий ящик. Розправившись з ними, ви відкриєте собі дорогу до більш цікавих занять. Життєва енергія на максимумі і дозволяє вирішити проблеми, які турбували деякий час. У другій половині дня відпочиньте в компанії близьких людей.

Скорпіон

У першій половині дня можна втілювати в реальність ризикові ідеї, є шанс, що вони увінчаються успіхом. Варто також очікувати хороших новин від ділових партнерів. У другій половині дня остерігайтеся фінансових втрат. Увечері варто звернути увагу на здоров’я.

Стрілець

Тримайтеся подалі від будь-яких угод і вкладень. Сьогодні ця затія може обернутися великими збитками і навіть банкрутством. Можуть виникати розбіжності у ставленні з близькими людьми. Намагайтеся уникати конфліктних ситуацій.

Козеріг

Нестандартне мислення допоможе знайти правильні шляхи вирішення в ситуації, що склалася. Начальство відзначить ваші зусилля. Не варто довіряти чуткам, перевіряйте будь-яку інформацію. Не дозволяйте ревнощам ставати між вами і коханою людиною.

Водолій

У цей день можуть чекати труднощі. У будь-якому випадку варто зберігати спокій і розважливість, вони допоможуть залагодити проблему. Якщо вдасться змінити своє ставлення до подій, вийде уникнути конфліктів.

Риби

Можете відчути бажання висловити всю правду в обличчя оточуючим. Однак така тактика не завжди допомагає знайти вихід. Емоційна нестриманість може привести до проблем у взаєминах з коллегами – проявляйте гнучкість і терпіння.

Більше новин – у нашому телеграм-каналі.

Гороскоп на 22 жовтня: на кого чекає знайомство з впливовими людьми, а кому загрожує нервове виснаження

Погода у Запоріжжі та області на 22 жовтня

22 жовтня: такий сьогодні день!

У Запоріжжі затримали рецидивіста: обчистив «горілчаного брата»  

Погода у Запоріжжі та області на 21 жовтня

21 жовтня: такий сьогодні день!