Гороскоп на 18 жовтня: не довіряйте новим знайомим і «покажіть зуби»

Овен

Рішучість і цілеспрямованість призведе до бажаних результатів. Вам необхідно правильно розставити пріоритети і продумати кожен крок. Будьте обережнішими в спілкуванні, сьогодні ви можете потрапити під вплив інших і зробити те, що вам не до душі.

Тілець

Відмінний день для комунікації. Тільці в центрі уваги, до вашої думки прислухаються і колеги і партнери. Сміливо проводьте переговори, випаде шанс укласти вигідну угоду. Будьте уважними до свого оточення: багато хто захоче набитися в союзники, проте не кожен гідний довіри.

Близнюки

Утримайтеся від переговорів з людьми, які вимагають від вас ініціативності і поступок, ви не зможете відстояти свою точку зору і ризикуєте звалити на плечі вантаж проблем. Не варто розкидатися обіцянками і укладати довгострокове співробітництво.

Рак

У цей день можна досягти великих успіхів, працюючи самостійно. Вирішуючи завдання, з якими ви можете впоратися без підказок оточуючих, досягнете найкращих результатів. Сприятливий день для роботи і оформлення документів, не найкращий – для вирішення проблем особистого характеру.

Лев

Потрібно показати зуби – твердо відстоюючи свою позицію, ви зможете домогтися бажаного. Поступливість сьогодні не для вас, не варто погоджуватися на пропозиції, які не викликають інтересу. Вільним представникам знака не варто замикатися в чотирьох стінах, активне соціальне життя може привести до цікавих знайомств.

Діва

Спокій і розважливість допоможуть не тільки відстояти свою точку зору, але й заручитися підтримкою колег і впливових людей. Приймаючи рішення, які можуть змінити ваше особисте життя, варто обміркувати всі наслідки. Сьогодні все здається не таким як є, не потрібно будувати ілюзій.

Терези

Сьогодні є можливість швидко вирішити проблеми, які виникають на професійній ниві. Однак ділові відносини можуть розчарувати, вчинки ваших давніх партнерів не радують. Однак не варто рвати відносини, вони можуть принести користь. У будь-якій сфері дійте відкрито і чесно, інтриги можуть вдарити по репутації.

Скорпіон

Варто проявити максимальну обережність. Не найкращий час для ризикових заходів, дотримуйтеся звичної лінії і утримайтеся від експериментів. Ця доба може стати перевіркою сили духу і справжнім випробуванням.

Стрілець

У цей день краще зменшити оберти і більше уваги приділити аналізу ситуації і роздумів. Проте не варто піддаватися ілюзіям, ви тільки марно витратите час. Гармонію у відносинах допоможе зберегти ваш спокій і бажання йти на компроміси.

Козеріг

Доведеться пройти через труднощі. Однак пам’ятайте, що ви можете розраховувати на підтримку союзників і людей, яким довіряєте. Сприятливий день для звернення в державні інстанції і роботи з документами. Ви зможете вирішити важливі питання. У другій половині дня приділіть більше уваги відпочинку.

Водолій

Везунчики дня. Обставини складаються найкращим чином, ви зможете вирішити давню проблему і розібратися в складному питанні. Можна планувати довгострокові поїздки і ділові відрядження. Ваша фантазія і кмітливість не дають занудьгувати.

Риби

У цей день належить розгребти незначні рутинні справи. Монотонна робота може навіювати нудьгу, проте необхідно вирішити всі поточні питання, щоб відкрити дорогу до нових цікавих завдань. Порадуйте близьких подарунками, а старшим родичами може знадобитися більше уваги і турботи.

Більше новин – у нашому телеграм-каналі.

Запорізька облрада позбавила нагород колаборантів: серед них – «козак» Панченко

Держава створила інтернет-магазин для продажу дров українцям

Коля, зупинись: Тищенко привітав українців з російським днем батька

Окупанти не планують залишати ЗАЕС: бояться “вигрести” від ЗСУ

Над Запоріжжям кружляли дрони-камікадзе, область вкотре потрапила під ворожий вогонь

Карім Бензема – новий володар «Золотого м’яча»

Погода у Запоріжжі та області на 18 жовтня

18 жовтня: такий сьогодні день!