Гороскоп на 17 жовтня: будьте обережними зі словами, є ризик розвалити стосунки

Овен

Доведеться задіяти інтелект, аби вибратися зі скрутного становища, оскільки здається, що ви якимось чином потрапили в пастку. Зірки радять правильно харчуватися і добре спати – якщо вийде.

Телець

Загроза, яку ви відчували останнім часом, зникне. Ретельно все продумуйте, не дійте необачно. Це спрацює вам на користь.

Близнюки

Ви відчуєте прилив сил і енергії, що дасть помилкове відчуття влади. Це може привести до неприємностей на роботі. Ви можете захотіти скористатися чиєюсь добротою, але ризикуєте зайти занадто далеко і в результаті відкусити більше, ніж зможете проковтнути.

Рак

Ви будете схильні до емоцій, що може призвести до конфліктів. Вам хочеться, щоб останнє слово залишилося за вами. Якщо промовчите, то почуватиметеся розчарованими, якщо заговорите – відчуватимете провину. Будьте обережні зі словами!

Лев

Ваше особисте життя перебуває під загрозою. Якщо ви не хочете, щоб романтичні стосунки завершилися, варто докласти зусиль. Є вибір: працювати над тим, щоби зробити стосунки кращими, або розслабитися і дивитися, як вони розвалюються.

Діва

Діви поводитимуться занадто по-дитячому. В результаті люди не стануть сприймати вас серйозно. Зірки радять опрацювати минулі травми й пам’ятати, що ви вже подорослішали.

Терези

Члени сім’ї чекатимуть вашої поради, тому що ви є єдиним «голосом розуму». Вам це може не сподобатися. Терези спробують піти від ухвалення рішення, але рідні просто змусять взяти на себе відповідальність за те, що відбувається.

Скорпіон

Варто приділити увагу духовним практикам – так ви притягнете в своє життя позитивні зміни та ситуації. Займіться самоаналізом.

Стрілець

Ви перебуваєте на тому етапі свого життя, коли відчуваєте, що засвоїли уроки недавнього часу і тепер готові їх застосовувати. Все кардинально змінилося, тепер з’явиться абсолютно новий життєвий сценарій. Не варто боятися змін.

Козеріг

Ви незадоволені тим, що відбувається в особистому житті й поведінкою другої половинки. Є ризик, що вашу увагу приверне хтось інший.

Водолій

Краще відмовитися від старих звичок, вони заважають рухатися вперед. Зірки радять перепрограмувати своє мислення, аби дати собі шанс на краще майбутнє.

Риби

Ви емоційно виснажені, а все тому, що занадто бурхливо реагуюте на події, що відбуваються. Ви нічого не можете змінити, тому постарайтеся менше нервувати. Близький друг або член родини, ймовірно, попросить про допомогу.

Більше новин – у нашому телеграм-каналі.

Запорізьку владу зобов’яжуть виявляти самочинну забудову: впорається – чи як завжди?

Погода у Запоріжжі та області на 17 жовтня

17 жовтня: такий сьогодні день!