Близнюкам – проблеми, Водоліям – борги, а Рибам – сварка: гороскоп на неділю, 2 жовтня

Астропрогноз для всіх.

Гороскоп на завтра – Овен

У цей день емоційний фон Овнів залишає бажати кращого. Різкі зміни настрою складно виносити не тільки вам, але і вашим близьким. Вас може закрутити у вирі домашніх обов’язків, однак не варто звалювати на плечі занадто багато, дайте собі час на відпочинок. Не виключені розбіжності зі своєю другою половинкою.

Гороскоп на завтра – Тілець

Тільцям в неділю варто більше часу провести на самоті. Займіться улюбленою справою або спробуйте щось нове. Однак можна не сильно напружуватися, якщо захочете провести вихідний не встаючи з дивана – маєте на це право. Повноцінний відпочинок зарядить вас життєвою енергією для нових звершень.

Гороскоп на завтра – Близнюки

Близнюкам в цей день доведеться вирішувати проблеми, які можуть виникнути в особистих відносинах. Не виключено, що вам доведеться на час розлучитися зі своєю другою половинкою. Нові знайомства в цей день можуть обернутися міцною дружбою.

Гороскоп на завтра – Рак

Цей день може бути напруженим для Раків. Не варто провокувати сварки, уникайте конфліктних ситуацій. Кращий спосіб зберегти мир – піти на компромісне рішення. Проводьте більше часу з коханими людьми, оточуючи їх турботою і увагою.

Гороскоп на завтра – Лев

У цей день Леви присвятять себе домашнім справам. Не виключені і поїздки, проте вони також стосуватимуться сімейних турбот. Не все буде складатися так як вам би того хотілося. У спілкуванні з оточуючими варто запастися терпінням. Хороший день для отримання нових знань або зміни обстановки.

Гороскоп на завтра – Діва

Дівам в неділю варто бути обережними з грошима. Увімкніть режим економії і виключіть будь-які покупки, крім найнеобхідніших. Не найкращий день для відносин, можливо розставання зі своєю другою половинкою. Приділіть більше уваги дітям або займіться творчістю.

Гороскоп на завтра – Терези

У цей день ваші рідні та близькі люди можуть пред’являти вам претензії, що ви проводите з ними мало часу. Залиште роботу за порогом і приділіть увагу рідним. Гроші витрачайте розважливо, не варто купувати те, що вам не потрібно, такі покупки можуть підкосити бюджет.

Гороскоп на завтра – Скорпіон

Сприятливий день для спілкування. Сьогодні Скорпіони зможу налагодити відносини і зміцнити союз. Не виключено, що хтось із родичів може звернутися до вас за допомогою. Не варто відмовляти, докладіть всіх зусиль, щоб спільно вирішити проблему.

Гороскоп на завтра – Стрілець

У цей день Стрільцям не варто позичати гроші. Навіть якщо просять близькі люди. Цих грошей можна довго не побачити. Стримайте витрати і зведіть покупки до мінімуму. Це допоможе зберегти бюджет і не залишитися на мілині. Другу половину дня проведіть в компанії близьких людей.

Гороскоп на завтра – Козеріг

У цей день можуть виникнути проблеми зі старшими родичами. Займатися домашніми справами Козерогам буде лінь, проте постарайтеся взяти себе в руки і довести все до кінця. У розмові з близькими не варто будь-що-будь наполягати на своєму, поважайте іншу точку зору.

Гороскоп на завтра – Водолій

Водоліям в цей день варто звернути увагу на творчі заняття. Однак не варто занадто виставляти свої таланти і хизуватися успіхами, будьте стриманіше в оцінці своїх достоїнств, щоб не відбити бажання інших спілкуватися з вами. Перш ніж давати гроші в борг варто гарненько подумати. Розлучайтеся з тією сумою грошей, яку не шкода.

Гороскоп на завтра – Риби

Чорна кішка може пробігти між вами і вашими друзями. У відносинах може панувати напруга, важливо не провокувати конфліктів і шукати прийнятні для всіх сторін компроміси. Не найкраща доба для експериментів із зовнішністю і покупок. Відкладіть це на інший день.

«А московський патріархат біжить? Всі біжать!»

Над Запоріжжям знищили ракету, область знову обстріляли

Ілон Маск представив чоловікоподібного робота: що він уміє?

Обстріл гуманітарної колони в Запоріжжі: кількість вбитих та поранених зростає