Медик назвала найкорисніший продукт для здоров’я кісток

Наші кістки постійно змінюються. І, на жаль, з віком вони починають слабшати. І багато людей не розуміють, що це починає відбуватися вже у 30 років, а це означає, що ніколи не рано починати дбати про здоров’я своїх кісток.

Такі речі, як регулярні фізичні вправи, вживання здорової їжі та отримання правильних поживних речовин, все це може допомогти вам зміцнити кістки. Відомий експерт у галузі дієтології Сара Гарон перерахувала продукти, які корисні для здоров’я кісток.

На думку фахівця, для збереження кісткової системи ідеально підходить йогурт. Процес старіння скелета уповільнити складно, проте можна за допомогою правильно підібраної дієти. За словами Сари Гарон, для підтримки кісткової маси необхідно ввести в раціон продукти, що містять калій, кальцій, вітаміни D, C та K.

Ці речовини присутні у молочних продуктах, м’ясі птиці, рибі, листовій зелені та цитрусових фруктах. Експерт зазначила, що для людей, які дбають про здоров’я кісткової системи, необхідно запровадити йогурт на сніданок. Цей продукт містить велику кількість кальцію та калій. В одній стандартній упаковці, наприклад, присутній 311 міліграм кальцію, що відповідає приблизно третині добової норми, що рекомендується. Крім цього, продукт містить велику кількість білка.

При цьому цього з’єднання більше в грецькому йогурті. Користь кисломолочного продукту підтверджують численні наукові дослідження. Вчені довели, що люди похилого віку, які на регулярній основі вживають йогурт, мають більш високу мінеральну щільність кісток порівняно з однолітками. Також кисломолочні продукти знижують загрозу виникнення переломів та покращують щільність тазостегнових кісток.

Оперативна інформація станом на 06.00 11.05.2022 щодо російського вторгнення