З’явилась інформація про те, де і як утримують військових із «Азовсталі»

Бійців з Азовсталі наразі утримують в Оленівці на Донеччині. Умови утримання виявилися гіршими, ніж домовлялися з росіянами, але військових не катують.

Про це повідомляє «Українська правда» із посиланням на співрозмовника у розвідці.

Нагадаємо, що з території заводу «Азовсталь» у Маріуполі вийшли 2 449 українських військових.

 «Всі, хто вийшли з «Азовсталі», зараз перебувають в Оленівці (СІЗО в СМТ під Донецьком – ред.). Там 2449 наших людей», – повідомило джерело.

У статті йдеться про те, що домовленості з росіянами про захисників «Азовсталі» були такими: бійці повинні залишитися живі, жодних тортур, окреме компактне утримання тих, хто вийшов з «Азовсталі», і підготовка їх для обміну, можливість залишити собі один Starlink.

«Ми домовились, що бійці – рядові й офіцери, зможуть жити разом, хоч за звичаєм їх мали інтернувати окремо. Свої лікарі зможуть оглядати бійців, свої кухарі, якщо лишились – зможуть готувати із того, що буде. Вони всі будуть разом. Ми назвали для себе цю історію «Острів надії», – розповів співрозмовник у розвідці.

Проте, як сказав співрозмовник із близького оточення Зеленського, реальність виявилася гіршою за домовленість:

«Зрозуміло, що Starlink у наших одразу забрали, умови утримання не дуже, але ми маємо контакт із нашими людьми там, і вони кажуть, що їх не катують принаймні. Якісь ліки є і так далі. Далі треба готуватись до обмінів. Зараз ще всіх мертвих із «Азовсталі» заберемо, не хочемо їм навіть мертвих лишати».

Нардепа-коллаборанта пообещали сделать импотентом

Плохи дела: Путин заставляет рабочий класс скидываться на терроризм