Влада Запоріжжя має намір назавжди відключити гарячу воду городянам

В умовах війни Запоріжжя чекає надскладний опалювальний сезон, тому місцева влада хоче повністю відключити гаряче водопостачання.

Проект рішення міськради опубліковано на сайті запорізької мерії, пише Акцент.

У документі йдеться, що за останні роки серед мешканців міста суттєво знизився попит на користування послугою з централізованого постачання гарячої води.

 З 2013 року спостерігається поступове зниження споживання води на потреби гарячого водопостачання. Проте, починаючи з кінця лютого 2022 р. із запровадженням військового стану на території України, сталося різке зниження обсягів споживання гарячої води. Якщо за січень – лютий 2022 року, порівняно з аналогічним періодом 2021 року, зниження становило в середньому 1,5%, то за березень – квітень 2022 року цей показник зріс до 31%. У районах міста коливання від 15,5% до 83%», — йдеться у повідомленні.

Відомо, що споживання гарячої води за період 2013-2021 років поменшало на 56%. В останні роки майже всі великі міста України відмовилися від централізованого гарячого водопостачання, гаряча вода постачалася лише у Києві та Запоріжжі.

«Зеленський у реанімації»: черговий ФЕЙК от окупантів, – ВІДЕО