Війська окупантів РФ хочуть відновити наступ, для цього вони виходять з «оперативної паузи»

Війська Росії намагаються відновити наступ на Донбасі. На думку західних аналітиків, оперативна пауза закінчилась.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW) у своєму звіт, пише Флот 2017.

Відомо, що російські сили провели серію обмежених наземних атак на північний захід від Слов’янська, на південний схід від Сіверська, вздовж траси Т1302 Бахмут-Лисичанськ, на південний схід від Бахмута та на південний захід від Донецька.

“Ці обстріли можуть свідчити про те, що російські війська намагаються відновити свої наступальні дії на Донбасі”, – кажуть експерти.

В Інституті вважають, якщо оперативна пауза справді закінчилася, росіяни, швидше за все, продовжать і розширюватимуть такі атаки найближчими 72 годинами.

За їхніми словами, напади окупантів, як і раніше, мають дрібномасштабний характер і в основному не увінчалися успіхом.

Крім того, ворог обороняє позиції у напрямку Харкова, щоб не допустити просування ЗСУ до кордону з Росією в області.

Також, аналітики повідомляють, що українські війська внаслідок ударів з HIMARS ліквідували або поранили чотирьох заступників командира російської 106 повітряно-десантної дивізії ЗС Росії.

РосЗМІ писали про загибель заступників командира 106-ї дивізії полковника Сергія Кузьмінова, полковника Андрія Васильєва та полковника Максима Кудріна.

“Це, мабуть, підтверджує українські заяви про те, що удари HIMARS по Шахтарську 9 липня вбили або поранили значну частину командування 106 дивізії”, – пишуть аналітики.

ЗСУ про мобілізацію: Повістка не означає обов’язковий призов