Війна. Яка ситуація склалася на Запорізькому напрямку станом на 11 червня

На Запорізькому напрямку ворог продовжує зосереджувати свої зусилля на обладнанні оборонної лінії та на тому, щоб утримати раніше захоплені території.

Про це повідомляє Анатолій Куртєв.

У окремих районах окупанти застосовують безпілотники і ведуть повітряну розвідку. Також противник проводить ротації особового складу і продовжує розосереджуватися, щоб уникнути вогневого ураження з боку українських військ. Як і раніше, основні сили і засоби окупанти концентрують в районі Оріхова, Гуляйполя та Великої Новосілки Донецької області. На інших рубежах по лінії розмежування ведуться стримуючі дії. Окрім того, за інформацією Генштабу, на Запорізькому напрямку противник застосовує авіацію та артилерію для того, щоб скувати наші війська та перешкодити перекиданню українських резервів на інші напрямки.

У свою чергу наші захисники продовжують мужньо боронити рідну землю та надають ворогам гідну відсіч. Протягом минулої доби українські воїни на Запорізькому напрямку ліквідували 13 одиниць особового складу та ще 18 одиниць поранили. Окрім того було знищено ворожий безпілотник, міномет, артилерійську установку, 4 бойові броньовані машини, а також рашистський склад боєприпасів, бліндаж і укріплення трьох опорних пунктів.

Бійці територіальної оборони України зможуть воювати на фронті: ДЕТАЛЬНІШЕ

Арсен Аваков прогнозирует «тяжелейшую зиму» для Украины