Війна, 161 доба. Щодо ситуації на Запорізькому напрямку

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

– Запоріжці!

Розпочалася сто шістдесят перша доба української незламності, віри та героїзму. Хай цей новий день буде тихим та добрим для кожного з вас і принесе усім нам лише гарні новини.

Також за традицією скажу вам кілька слів про ситуацію на лінії розмежування на Запорізькому напрямку. Учора ворожі обстріли було зафіксовано у Пологівському районі, а також неподалік Юрківки Запорізького району. Окрім того, обстрілів зазнала цивільна інфраструктура Степногірська. Також відомо, що для протидії технічним засобам нашої розвідки окупанти розгортають засоби радіоелектронної боротьби.

Попри те українські розвідники продовжують професійно працювати та вже встановили, що ворожу техніку тієї військової частини, яка була переміщена на Запорізький напрямок наприкінці травня, передали до танкових батальйонів п’ятдесят восьмої загальновійськової армії Південного військового округу. Причина таких дій – нестача живої сили в одному з резервних танкових полків.

Хочу вам нагадати, що п’ятдесят восьма загальновійськова армія – це та сама армія, підрозділи зі складу батальйонно-тактичних груп якої раніше були вщент розбиті нашими Збройними Силами. Про це нам стало відомо з перехоплення, яке Служба безпеки України оприлюднила наприкінці травня.

Ми є в Телеграм-каналі, долучайтеся до нас.

Тож рашисти можуть скільки завгодно перекидати свої танки з одного місця на інше, але найкрутіших у світі захисників та захисниць України їм все одно ніколи не здолати.

У Василівці окупанти розбили людей на категорії: в пріоритеті – платна «послуга»

За заперечення свастики «Z» дітьми у РФ пропонують саджати за грати батьків

Запоріжжя продовжує дихати брудним повітрям: що виявила лабораторія