В Запорожье транспортная «катастрофа»: бастуют водители маршруток – что говорят власти

Этим пятничным утром практически во всех районах Запорожья образовались огромные очереди на остановках общественного транспорта, люди не могли уехать на работу.

Причина такой ситуации в том, что водители маршрутных такси не вышли на работу, перевозчики объявили протест властям города, которые отказываются повысить стоимость проезда.

Перевозчики настаивают на том, что стоимость топлива с момент последнего пересмотра тарифа на проезд выросла более чем в 2 раза, а цена бензина на некоторых АЗС Запорожья доходит до 70 гривен за литр.

Люди возмущены еще и тем, что в сложившейся ситуации не пущен дополнительный муниципальный транспорт, ведь тех автобусов, трамваев и троллейбусов, которые вышли на маршрут этим утром, ощутимо не хватило.

Ситуацию прокомментировал Анатолий Куртев:

–  Запоріжці! Ми отримали від вас багато скарг стосовно того, що значна частина запорізьких приватних перевізників не вийшли сьогодні на маршрути і що через це людям довелося стояти на зупинках у величезних чергах. Зараз в управлінні транспорту з’ясовують, хто саме з перевізників створив у місті транспортний колапс. Після цього ми проведемо сьогодні нараду, на якій будемо вирішувати це питання.

Але одразу хочу сказати таку річ. Ми знаємо, яка зараз складна ситуація з паливом, які на нього ціни і які великі на заправках черги. Більш того, з цього приводу ми вже збиралися з перевізниками та обговорювали з ними шляхи вирішення цієї проблеми. Але, як бачимо, деякі маршрутчики не стали чекати, поки питання буде врегульоване, і вирішили вдатися до шантажу. Так само, як тоді, коли вони самовільно та незаконно підвищили ціни на проїзд. Ми такі методи не заохочуємо і шантажу у Запоріжжі не допустимо. А про рішення, які ми сьогодні приймемо, ми повідомимо вам пізніше, – сказал Анатолий Куртев.

О решении, принятом на совещании, мы сообщим позже.

Коронавірус в Запоріжжі і області: актуальні дані на ранок 24 травня

Сбрендивший бренд кремлевской пропаганды: кто в Европе посягает на украинские земли?

Підтримка для самих маленьких: Борис Джонсон написав відкритий лист дітям України

СБУ ліквідувала масштабну схему розкрадання гуманітарної допомоги, яка призначалася українським захисникам