«Україна хоче захопити дві наші області»: новий божевільний фейк від білорусів

Один з центральних телеканалів «Беларусь 1» безпідставно «заявив», що «Україна хоче захопити дві області в Білорусі».

Про це роповідає Армія Inform, пише Інформаційний опір.

А оголосити цю ненормальну новину доручили найулюбленішій журналістці Лукашенка – Ксенії Лебедєвій. Її неодноразово й щедро нагороджували за рішенням білоруського диктатора. Тож, вона абсолютно не переймалася, коли за наказом московитів казала фейкову новину.

За «даними» пропагандистки, українці начебто давно мріють додати до України дві області.

—Чому південь Білорусі такий важливий для українських націоналістів? Тому що ще у 2018 році, а це майже п’ять років тому, вони припускали, що саме ця територія може стати плацдармом для введення російських військ в Україну, — безапеляційно заявила Лебедєва.

Пропагандистка також додала, що за таких умов вона висловлює думку «тих самих націоналістів», які нібито вважають, що Україна опинилася б у колі недружніх держав, зокрема, і Заходу.

Цією фразою Лебедєва точно озвучила стару кремлівську тезу «про войовничі наміри українців», у такий спосіб довівши, що відтепер білоруським телебаченням керують росіяни.

Насправді Україна — мирна країна, яка не здійснювала жодного нападу на якусь із суверенних держав та не прагне й не прагнула захопити нову територію. Проте саме Росія ще із 2014-го року хоче загарбати українські території. Про ці наміри країни-агресорки відомо всьому світові, і білоруси, які вміють думати, також знають про миролюбні настрої українців.

Агонизирующую «ОПЗЖ» лишили казенного финансирования