У липні планету накриють довгі магнітні бурі: несприятливі дати

У липні 2022 року геомагнітний стан очікується цілком спокійний, і обійдеться без значних потужних ударів, хоча експерти прогнозують чотири затяжні бурі протягом всього місяця.

Тільки першого тижня другого місяця літа сонячна активність буде мінімальна. Далі така стабільність геомагнітної сфери буде порушена низкою коливань, кажуть фахівці.

Про це пише styler.

За даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, ФІАН, перша геомагнітна тряска розпочнеться з 8 липня, і триватиме до 11-го включно. Далі очікується активність із 14 липня, і теж на чотири дні. Потім буде буря сильніша — з 20-го та по 23 липня, а потім ще й дводенна — наприкінці місяця.

Якщо ви схильні до метеозалежності, обов’язково запам’ятайте ці дати і слідкуйте за своїм здоров’ям особливо ретельно:

  •     помірні геомагнітні коливання 8-11 липня, з піком активності в неділю, 10 липня;
  •     помірні бурі 14-17 липня, пік припаде на п’ятницю, 15 липня;
  •     активність ще більшої сили 20-23 липня з піком у четвер, 21 липня;
  •     помірна активність 30-31 липня, без очікуваних стрибків.

У небезпеці — вагітні жінки, маленькі діти та люди похилого віку. Найбільший вплив можуть отримати люди, які мають проблеми із серцем чи судинами. У них може хворіти голова, суглоби і можуть виникнути проблеми з тиском, серцем та сном.

Щоб легше пережити небезпечні періоди, зменште рівень стресу ще до початку або під час магнітних бур. Важливо проводити більше часу на свіжому повітрі. Корисно скоротити в раціоні каву та енергетичні напої — натомість радять пити трав’яний чай чи просто воду, причому в достатній кількості. Також не варто вживати міцні алкогольні напої, гострі та солоні страви. Людям із хронічними захворюваннями варто більше відпочивати та тримати під руками необхідні ліки.

В Україні почав працювати візовий режим з Росією

Після України РФ має намір бомбити інші країни: почалася Третя світова, – Резніков