Російські загарбники зосереджують особовий склад і технику в Запорізькій області

У Василівці зафіксовано розвантаження противником значної кількості великокаліберної зброї та боєприпасів, в ВСУ не виключають, що окупанти готуються до активних дій.

Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

“Російські війська продовжують зосередження бойової техніки і особового складу на певних напрямках, ймовірно, готуючись до ведення активних бойових дій. На усіх рубежах по лінії розмежування ведуться стримуючі дії. У населеному пункті Дніпрорудне (Василівський район) на території двох підприємств відмічається скупчення військової техніки противника“, – йдеться у дописі.

Крім того відомо, що в населеному пункті Василівка на території військкомату зафіксовано розвантаження противником значної кількості великокаліберної зброї та боєприпасів до неї. У населеному пункті Пришиб (Василівський район) зафіксовано прибуття військової техніки. Крім того, за добу зафіксовано збільшення кількості колон техніки противника з АР Крим у напрямку Мелітополя.

За минулу добу на території Запорізької області піддавалися обстрілам села Червоне і Новоданилівка, а також місто Гуляйполе. Порівняно з минулою добою кількість таких обстрілів зросла вдвічі.

И как отрезало: могут ли ВСУ обратить в прах Крымский мост